Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved RDM, Pljackanje u gradu | Porodica El Capo

Status
Not open for further replies.
Your ID
3740
Players nickname
Jaym Diesel
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 22, 2022
Time of violation
16:20
Proofs
https://streamable.com/iyp3vt

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Rekli su mi ljudi iz moje familije da ti ljudi pucaju tuda okolo,
Ja sam upalio snimanje uzeo stvari i otisao da vidim sta se desava, nisam im ni prisao vec su krenuli da pucaju na mene.
U pocetku nisam zeleo da uzvratim paljbu ali sam na kraju uzvratio,
Kada su me ubili uzeli su mi gotovinu, pretrazili me i trazili da bacim oruzije, u tom delu je video bagovao tako da ne znam da li mozete da ih kaznite i za to.
Ako sam ja prekrsio neko pravilo zelim da i mene kaznite, ali zelim da dobiju warn zato sto ovo nije u redu
Video gledajte od pocetka
 

sebastian Kiron

Player
Player
Joined
Nov 21, 2021
Messages
93
usli da kradu panele pa smo pucali,posle nas napali golim rukama na nas sa oruzijem,kad su videli da se ne zajebavamo lik vadio pusku i ubio naseg i uzeo mu pusku ,nasi su samo trazili nazad pusku.takodje ID 15212 psuje nam mamu
 

Tom Korupcija

Player
Player
Joined
Nov 11, 2021
Messages
914
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.
  • (Ostavljam ovu zalbu Curatoru Neformalnih Organizacija)
 

Pavle Milenkovic

Player
Player
Joined
Jan 22, 2022
Messages
63
Nije sve snimljeno, imam snimak gde je psovao majku izvadio pusku i pucao. Udarali su nas kako ne bi smo mogli da pucamo na njih. Tada je bio drugi put da dolaze i psuju majku, ako treba snimak objavicu nije problem, cak sta vise cuje se i u videu da nam je psovao majku i da je pregledao panele. Sto znaci da su dolazili da kradu
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
usli da kradu panele pa smo pucali,posle nas napali golim rukama na nas sa oruzijem,kad su videli da se ne zajebavamo lik vadio pusku i ubio naseg i uzeo mu pusku ,nasi su samo trazili nazad pusku.takodje ID 15212 psuje nam mamu
Vi ste krenuli da pucate prvi dok ja jos nisam ni zakoracio u dvoriste
Takodje trebate prvo da upozorite i da nam date 10sec
Ja sam cutao svo vreme nisam nikog opsovao
 

Don Kolar

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
25
Gledaj doso si u dvoriste s planom da dobijes to sta si dobio i sad places
Doso si po panele ili metak realno tako da prestanite glumatat
 

Don Kolar

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
25
Il si doso svakom 50 k dat?
Nisam sudjelovo ali idu mi na zivce klinci s takvom idejom i jos snimas doso si s pancirom i s ekipom s namjerom tamo a i vidis panele i znas da su tu i sta si ocekivo smatram da bi server trebo nesto poduzet radi tih panela i to jer dode ti ekipa ubijes ih dobis zatvor ili cak i ban ako te izvivciraju cijeli dan i na kraju svejedno ostanes bez panela i zivaca mataka itd
 

Don Kolar

Player
Player
Joined
Dec 29, 2021
Messages
25
Realno da doma stavim panele na kucu u RL i da mi ih neko krade naravno da bi svasta reko i napravio drugo tako da za takvu ekipu koja se planiraju bogatit na tuđem trudu i jos snimaju treba kazna bit
 

Jamy Diesel

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
349
Il si doso svakom 50 k dat?
Nisam sudjelovo ali idu mi na zivce klinci s takvom idejom i jos snimas doso si s pancirom i s ekipom s namjerom tamo a i vidis panele i znas da su tu i sta si ocekivo smatram da bi server trebo nesto poduzet radi tih panela i to jer dode ti ekipa ubijes ih dobis zatvor ili cak i ban ako te izvivciraju cijeli dan i na kraju svejedno ostanes bez panela i zivaca mataka itd
Sta fali panciru
Pancir je legalan, mogu u policijsku stanicu da udjem sa pancirom
Nosio sam ga zbog svoje sigurnosti
 

Alex Ackerman

𝐿𝑜𝓃𝑒𝓁𝓎 𝒫𝑒𝓇𝓈𝑜𝓃.
Player
Joined
Nov 28, 2021
Messages
513
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 10700 dobit će kaznu za RDM
  • ID 7046 dobit će kaznu za RDM
  • ID 15212 dobit će kaznu za Generalno Pravilo 3.2
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom