Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
41151 35127
Players nickname
Emir Frantelli
Suspect ID
43385,45009,32737
Date of violation
Jun 26, 2023
Time of violation
18:00
Proofs
https://imgur.com/a/xFtDVXw

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
Pozdrav postovana administracijo pre dan ipo okacio me drugar za kradu iz skladista ali nisam nista krao samo sam opremao igrace za evente, prepao sam se da cu dobiti perma ban na nalog a tu sam otvorio fam i imao sam dosta vrednjih stvari pa sam odlucio dati to drugu dok rijesim situaciju da povuce zalbu. Igrac 43385 mi je to cuvao julio ali me je blokirao i scemao za te stvari a za zalbu me je okacio Jack Frantelli id 32737 tu mi je trazio dosta para da povuce on zalbu da ne dobijem ban, Medutim prestao sam da igram jer sam mislio da cu dobiti ban, igrac 45009 mi je trazio oba naloga id je bio 35127 i 41151 ja samu dao i rekao sam kad budem tjeo da igram dami vratis ali je on promjenio na oba naloga i na main i na twink sifru i majlove pa zelim da se oba naloga blokiraju a ovi ajdiovi da se kazne jer su oni krivi sto nemogu vise da igram 32737,43385, a ovaj id koristi cheatove za grand 45009 on mi je sve uzeo a id 43385 me scemao za stvari a id 32737 mi je sredio navodno permu zauvjek Ugodan ostatak dana zeli vam Emir_Kukic
 
Last edited:

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
mire ti si uvjek bio banovan a rekao si da ces praviti cheatove i da ces kraftati skupe stvari i djeliti po serveru
 

Emir Frantelli

Player
Player
Joined
Jun 25, 2023
Messages
75
wolfi ti si sanjima u talu
ali zelim da mi se oba moja naloga blokiraju jer mi je drug sve promjenio i nastavio sa mojim nalogom dalje
 

Bazzy

Please don’t disturb
Player
Joined
Dec 3, 2022
Messages
73
Deco bozija, nije vam ovo sajt za tuzakanje
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom