Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
44240
Players nickname
Isabella Loow
Suspect ID
26591
Date of violation
Jun 28, 2023
Time of violation
23:28
Proofs
https://youtu.be/FysgOVbPwZk

Uros Kifla

Player
Player
Joined
Sep 7, 2022
Messages
73
To uopste nije od pocetka situacije. Pre svega mora imati od pocetka kad ste me pratili i pucali brojao sam jednome od vas a zajdno ste me pratili i baitali. Ako Administrator misli da je pov od pocetka neka mi slobodno da kaznu
 

Danilo Low

Player
Player
Joined
May 21, 2023
Messages
476
To uopste nije od pocetka situacije. Pre svega mora imati od pocetka kad ste me pratili i pucali brojao sam jednome od vas a zajdno ste me pratili i baitali. Ako Administrator misli da je pov od pocetka neka mi slobodno da kaznu
ja sam tebi brojao i ti si se odmaknuo zatim si se vratio kod mene i ja sam ti opet brojao i kada si otisao usao sam u kola i sa prijateljima krenuo tamo gde si ti otisao i ti si nas sacekao sa izvadjenom puskom i ubio mene
 

Uros Kifla

Player
Player
Joined
Sep 7, 2022
Messages
73
ja sam tebi brojao i ti si se odmaknuo zatim si se vratio kod mene i ja sam ti opet brojao i kada si otisao usao sam u kola i sa prijateljima krenuo tamo gde si ti otisao i ti si nas sacekao sa izvadjenom puskom i ubio mene
usli smo u rp zato ne moram da brojim jer je bilo pucanja a to sto si ti fail rp radio to da ne spominjem. znaci usli smo u rp data mogu da pucam jer je role play poceo
 

John Scalleta

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
857
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 26591 dobit će kaznu za GP 6.15​
  • Kad ste izvan GHETTO -a, morate se upustiti u RP prije nego što nekoga upucate. Na primjer, izdajte im zahtjeve i ako ne poslušaju vaše zahtjeve u roku od 5 sekundi, možete ih ustrijeliti.​
  • ID 37878 dobit će kaznu za VDM​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom