Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38197
Players nickname
Denis Black
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Jun 28, 2023
Time
22:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/forums/116/post-thread

Denis Miic

Player
Player
Joined
Apr 12, 2023
Messages
48
Postovanje Abraham i Mujo dobio sam ban za Bug Abuse sto sam poslao preko poste motor, pritom to je bilo tacno kad sam usao na server. Ja za to pravilo nisam znao ja sam nov igrac na ovom serveru. Ja sam sam javio Relji Shark bio sam asistent administracije. Posto sam video da dosta ljudi su dobili ban zbog ovog pravila ja sam sam javio i priznao sam sto mozete da vidite na logovima da ja nemam toliko kazne jel postujem sva pravila servera
Dokaz
Zamolio bih vas da mi pruzte jos jednu sansu jel sam dosta ulozio truda i vremena da bi kupio biznise i upoznao sam mnogo dobre ljude na ovom serveru i volio bih da nastavim da igram na ovom divnom projektu ali postujem vasu odluku kako vi odlucite! Ugodan ostak dana/veceri!
 

Fox Diamonds

Player
Player
Joined
Mar 28, 2023
Messages
18
Momak je stvarno fer i korektan, ponašanje mu je Na visokom nivou, ne krši pravila, dok je radio u NG-u sa mnom imao sam priliku da vidim kakav je kao kolega i osoba i stvarno mislim da zaslužuje UNBAN. Iskreno mislim da ne bi bilo fer da osoba poput Denisa ostane banovan jer se svima treba pružiti druga šansa a pogotovo osobama poput njega.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom