Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

kriki221

Player
Player
Joined
Aug 22, 2021
Messages
1
Ime naลกe porodice: Omerta
Leader porodice: Kristijan Trentini/ 522
Broj kuฤ‡e porodice: 630
Discord Leadera Porodice: ๐Ÿ–• kriki๐Ÿ–•#3537
Link foruma od vlasnika porodice je: kriki221









Povjest Porodice
pre godinu dana ja, moja mama i moj brat doลกli smo u ovaj grad jer nam je moj tata s Balkana dao besplatnu vizu da doฤ‘emo u Los Santos i pomognemo mu zaraฤ‘ivanju novca. Zvao se Zoran Cvetkovic on je neko vrijeme vec bio u Los Santosu sa 2 prijatelja . Vidjeli smo to kao dobru priliku da zaradimo neลกto novca i potpuno promijenimo svoj ลพivot. U poฤetku je bilo teลกko, ali kako je vrijeme prolazilo poฤeli smo zaraฤ‘ivati neลกto novca. Nakon nekog vremena Upoznali smo se s jednim Balkancem ( luka simic ) Koji je sa sebom doveo 10 Prijatelja s istim ciljem, Prvi dan smo se svi okupili i odlucili kreirat familiju skupa te smo isti dan otisli trazit nacine da zaradimo novac. Zradjivali smo novac na sve nacine ( Svercanje puski, Kidnapovanje i ostale stvari ). Nakon toga kad smo svi sjeli za stol i vidjeli koliko smo zaradili, kupili smo servis za rentanje automobila . Nadajuci da cemo sve nase ilegalne radnje prevacit u legalne .



STRUKTURA POSLOVA

๐€๐ซ๐ฆ๐จ๐ง๐ž ๐ฉ๐จ๐ซ๐จ๐๐ข๐œ๐š ๐ฌ๐ž ๐ฎ ๐ฉ๐จ๐œ๐ž๐ญ๐ค๐ฎ ๐›๐š๐ฏ๐ข๐ฅ๐š ๐ฅ๐ž๐ ๐š๐ฅ๐ง๐ข๐ฆ ๐ฉ๐จ๐ฌ๐ฅ๐จ๐ฏ๐ข๐ฆ๐š, ๐ฆ๐ž๐๐ฃ๐ฎ๐ญ๐ข๐ฆ ๐ฉ๐จ๐ง๐ž๐ฌ๐ญ๐š๐ฅ๐จ ๐ข๐ฆ ๐ฃ๐ž ๐ง๐จ๐ฏ๐œ๐š ๐ฉ๐š ๐ฌ๐ฎ ๐ฉ๐ซ๐ž๐ฌ๐ฅ๐ข ๐ฎ ๐ข๐ฅ๐ž๐ ๐š๐ฅ๐ฎ. ๐๐š๐ฏ๐ข๐ฅ๐ข ๐ฌ๐ฎ ๐ฌ๐ž ๐ซ๐š๐ณ๐ง๐ข๐ฆ ๐ข๐ฅ๐ž๐ ๐š๐ฅ๐ง๐ข๐ฆ ๐ฉ๐จ๐ฌ๐ฅ๐จ๐ฏ๐ข๐ฆ๐š ๐ค๐จ๐ฃ๐ข ๐ฎ๐ค๐ฅ๐ฃ๐ฎ๐œ๐ฎ๐ฃ๐ฎ: ๐ฉ๐ซ๐จ๐๐š๐ฏ๐š๐ง๐ฃ๐ž ๐ข ๐ฉ๐ซ๐ž๐ฏ๐จ๐ณ๐ž๐ง๐ฃ๐ž ๐ค๐จ๐ค๐š๐ข๐ง๐š, ๐ข๐ฅ๐ž๐ ๐š๐ฅ๐ง๐จ ๐ข ๐ฉ๐ซ๐จ๐๐š๐ฏ๐š๐ง๐ฃ๐ž ๐จ๐ซ๐ฎ๐ณ๐ฃ๐š ๐ข ๐๐จ๐ฌ๐ญ๐š ๐ญ๐จ๐ ๐š. ๐™๐›๐จ๐  ๐ญ๐š๐ค๐ฏ๐ข๐ก ๐ฉ๐จ๐ฌ๐ฅ๐จ๐ฏ๐š ๐ณ๐š๐ซ๐š๐๐ข๐ฅ๐ข ๐ฌ๐ฎ ๐ง๐จ๐ฏ๐š๐œ ๐ข ๐ค๐ซ๐ž๐ง๐ฎ๐ฅ๐ข ๐๐š ๐ฉ๐ซ๐š๐ฏ๐ž ๐ข๐ง๐ฏ๐ž๐ฌ๐ญ๐ข๐œ๐ข๐ฃ๐ž, ๐ญ๐จ ๐ฃ๐ž๐ฌ๐ญ ๐๐š ๐ค๐ฎ๐ฉ๐ฎ๐ฃ๐ฎ ๐›๐ข๐ณ๐ง๐ข๐ฌ๐ž. ๐™๐š ๐ฌ๐š๐๐š ๐ฌ๐ฎ ๐ค๐ฎ๐ฉ๐ข๐ฅ๐ข ๐›๐ข๐ณ๐ง๐ข๐ฌ๐ž ๐ค๐จ๐ฃ๐ž ๐ฎ๐ค๐ฅ๐ฃ๐ฎ๐œ๐ฎ๐ฃ๐ฎ: ๐ฉ๐ซ๐จ๐๐š๐ฏ๐ง๐ข๐œ๐ฎ ๐จ๐ซ๐ฎ๐ณ๐ฃ๐š, ๐ฌ๐ญ๐š๐ฅ๐ฎ, ๐ฉ๐ฅ๐š๐ง๐ญ๐š๐ณ๐ฎ ๐ข ๐ฃ๐จ๐ฌ ๐๐จ๐ฌ๐ญ๐š ๐ญ๐จ๐ ๐š. ๐” ๐›๐ฅ๐ข๐ฌ๐ค๐จ๐ฃ ๐›๐ฎ๐๐ฎ๐œ๐ง๐จ๐ฌ๐ญ๐ข ๐ฉ๐ฅ๐š๐ง๐ข๐ซ๐š๐ฃ๐ฎ ๐๐š ๐ค๐ฎ๐ฉ๐ž ๐ฃ๐จ๐ฌ ๐›๐ข๐ณ๐ง๐ข๐ฌ๐š ๐ข ๐ฆ๐จ๐ณ๐๐š ๐ฉ๐จ๐ง๐จ๐ฏ๐จ ๐๐š ๐ฌ๐ž ๐ฏ๐ซ๐š๐ญ๐ž ๐ฅ๐ž๐ ๐š๐ฅ๐ง๐ข๐ฆ ๐ฉ๐จ๐ฌ๐ฅ๐จ๐ฏ๐ข๐ฆ๐š.




RANGOVI U FAMILIJI
omerta clan:poฤetnik koji joลก treba nauฤiti osnovna pravila familije , grada i opasnih podruฤja . Nema puno permisija u familiji, ima pristup svim vozilima
omerta glava 1: imaju pristup vozilima familije i obuceni su za porodicni biznis (cowshed). takodjer imaju pristup pojedinim porodicnim eventima.
omerta glava 2:potpuno obuฤeni ฤlan za sve porodicne biznise, upoznat sa svim pravilima servera, ima pristup eventima, vozilima i jednom dijelu porodicnog naoruzanja u slucaju iznenadnog problema u gradu.
omerta glava 3: Dosta dugo u porodici, ima svo povjerenje viลกih ฤinova, glavni dok ih nema.
zamenik sefa:Glavni u svemu u porodici dok nema direktora.
sef:Glavni, osnivaฤ porodice.



Pravila porodice:


1. Poลกtuj svakog ฤlana, uvijek!
2. Pokazuj svoju porodicu u najboljem svijetlu.
3. Imaj povjerenja i ne izdaj.
4. Nemoj ostavit rezervoar porodiฤnog auta prazan, barem na pola i na propisanom parkirnom mjestu ili vrati u garaลพu.
5. Pomaลพi ostalima u porodici kojima je potrebno.
6. Ne prekrลกi nijedno pravilo grada.
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda prijave odluฤio sam je odbiti,
Nemate dovoljno ฤlanova u porodici,
Nemate logo porodice,
Moลพete se opet prijaviti za 7 dana.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom