Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Nino Snoki

Player
Player
Joined
Jan 15, 2022
Messages
3
Ime Porodice – GANGSTERI

Osnivač Porodice – Marco Dante (ID: 14187)

Broj Porodične kuće – 622

Discord Osnivača Porodice – SKOKI #9518



Nakon protjerivanja iz rodnog grada, bio sam prisiljen preseliti se u novi grad. Unatoč svom doprinosu zajednici, stanovnici su me odlučili protjerati zbog mojeg načina rada. Odnosno nisu podržavali moje ilegalne aktivnosti. Bilo je ili to ili zatvor. Stoga sam se zaputio u nepoznato, u potrazi za novim životom. Odlučio sam se promijeniti i odbaciti život propalice kakva sam bio. Po prvi put u životu sam imao legalan posao. Zaposlio sam se kao farmer i tamo upoznao mnoštvo ljudi u potrazi za boljim životom kao i ja. Stoga sam osnovao porodicu i ubrzo sam bio okužen prijateljima. Po prvi put sam se osjećao prihvaćenim u društvo. Imali smo farmere, uljare, električare, šumare, imali smo sve. Bilo nas je u svim granama posla. Plan nam je bio osnovati građevinsku firmu kako bi povećali svoje prihode. Naravno stvari su morale poći po zlu. Prvi problemi su nastali kupnjom kuće u getu. Naša porodica se bojala izlaska iz vlastite kuće. Geto je bio prepun naoružanih ljudi i gangstera koji su samo čekali da zapucaju na nas. Stoga sam donio užasnu odluku. Bio sam prisiljen vratiti se starom životu. Poveo sam svoju porodicu do crnog tržišta gdje smo se svi naoružali i kupili pancirke kako bi se obranili od silnih napadača. Sav novac koji smo teško zaradili bio je potrošen. Nismo imali novca za naš plan. Nismo si mogli priuštiti firmu ni približno. Porodica se više nije bojala izaći na ulice, ali platila je visoku cijenu. Pogazili smo vlastita načela kako bi uspjeli preživjeti, a račun porodice je bio potpuno prazan. Znali smo da ćemo teško zaraditi novac legalnim putem stoga smo se odlučili na put kriminala. Sada smo porodica koja se širi i zauzima svoj položaj u getu. S ljudi koji se boje izaći na ulice postali smo ljudi kojih se ljudi boje. Ne planiramo stati u svom naumu i stoga nudimo ljudima dvije opcije. Ili ste s nama ili ste protiv nas.



RANGIRANJE PORODICE

Osnivač: Osnivač porodice. Uz svoje zamjenike upravlja porodicom i donosi odluke.


Zamjenik: Zamjenici uz šefa donose odluke. Uz šefa osnovali organizaciju.


Član: Članovi porodice koji su upoznati sa funkcioniranjem porodice.


Početnik: Nov član porodice. Još se snalazi u porodici i upoznaje članove.



Suspendirani: član koji je prekršio pravila porodice.



PRAVILA PORODICE:

  • Poštuj rangove.
  • Ne sramoti porodicu.
  • Ponašaj se u skladu s pravilima servera.
  • Dezertiranje zabranjeno.
  • Obavljaj svoje dužnosti savjesno.
  • Poštuj članove porodice.
  • Pomozi novim članovima.
 

Nikola Obama

Player
Player
Joined
Jun 6, 2021
Messages
599
Nakon pregleda prijave odlučio sam je odbiti,
Nemate dovoljno članova u porodici,
Nemate logo porodice,
Možete se opet prijaviti za 7 dana.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom