Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
12746
Players nickname
Dragan Gagyy
Suspect ID
0000
Date of violation
Jul 4, 2023
Time of violation
19:58
Proofs
https://youtu.be/iopqYvbYqe0

Johnny Athlete

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
503
za 30 minuta stize u HD rezoluciji cao a inace PG 6.15 i MK ili kako god cao uzivajte
 

Johnny Athlete

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
503
snosicu i ja posledice ali takodje i vi a vi se pravite pametni pa cemo videti ko ce gde dogurati
 

Johnny Athlete

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
503
Zabranjeno je premještanje IC situacija u OOC kaze mi gg u OOC chatu za IC situaciju cccc neka bude kako bude i tjt mada vidite i sami da se ne isplati biti lazov
 

djoksipoison

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
156
U sustini na vasem snimku se vidi kako ste usli u fam dvoriste na 3 coveka, vas dvojica brojite trojici sa puskama i pancirima da izadju iz dvorista kradja panela, fear rp.. Ti si brojao ovaj drugi tvoj nije brojao tkd g.p. 6. 15. i plus sto su vas momci natrpali kitom onako kvalitetno
 

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
U sustini na vasem snimku se vidi kako ste usli u fam dvoriste na 3 coveka, vas dvojica brojite trojici sa puskama i pancirima da izadju iz dvorista kradja panela, fear rp.. Ti si brojao ovaj drugi tvoj nije brojao tkd g.p. 6. 15. i plus sto su vas momci natrpali kitom onako kvalitetno
ajde molim te vrati se u skolu i kad naucis brojati vidjet ces da nas je 3 bila a ako treba stavit ce i moj kolega video gdje se brojalo
 

djoksipoison

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
156
ajde molim te vrati se u skolu i kad naucis brojati vidjet ces da nas je 3 bila a ako treba stavit ce i moj kolega video gdje se brojalo
ne znam lepi ovo je tezak fail sa vase strane iskr, a tek sto kikas coveka iz familije kako ne bi dobili warn je hit iskr
 

Kristina Castillo

Player
Player
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,158
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 2318 ce dobiti kaznu za G.P.6.15.
  • ID 17794 ce dobiti kaznu za G.P.6.15.
  • ID 12746 ce dobiti kaznu za G.P.615.
  • Za ostale clanove familije nedovoljno dokaza, s obzirom da se na POV-u ne vidi da su pucali.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom