Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
45116
Players nickname
Danilo Lecase
Administrators nickname
Aberama Thompson
Date
Jun 25, 2023
Time
15.34
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/412690/#post-1503846

Danilo Lecase

Player
Player
Joined
Jun 24, 2023
Messages
17
Dobar dan, danas sam dobio ban od strane admina "Aberama Thompson" za G.P 1.8. U tom pravilu pise da twink account nemoze interaktirati sa main accountom, ja sam samo uso u twink posto sam dobio ban i nisam prenosio nista sa jednog accounta na drugi. Nadam se da cete mi pomoci vratiti account jer se jako trudim. Admini mozete pogledati logove i tu vidite da nista nisam stavljao sa jednog accounta na drugi. Samo sam kupio jednu stvar za 2 miliona koje mi je dao moj prijatelj Leonardo Lecase, on nije moj twink i u to se mozete uvjeriti sami ili mozemo pricati u istovremeno u grand projektu! Ukoliko vam je potrebno jos informacija pisite. Unaprijed hvala. (uređivano).Jedni admini govore da discord dm slika nije dokaz drugi prihvacaju dm sliku kao dokaz niti sam ja na slici reko da cu nesto da prebacim,sve pare koje sam dobijo su od 15grand coinsa kutije sam dobijo 200k i od nekog lik sam dobijo 100k i auto
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom