Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24503
Players nickname
Luka_White
Administrators nickname
Abraham_Elkhabib
Date
Jul 7, 2023
Time
13:57
Proofs
/

Luka Whitee

Player
Player
Joined
Aug 5, 2022
Messages
243
Pozdrav dragi Abrahame. U mesecu maju dobio sam blacklistu iz admina jer sam izasao na dan plate. Iz admina sam izasao zbog toga sto se blizio kraj skolske godine i morao sam popraviti odredjene ocene. Takodje sam malo igubio volju za tim poslom i jednostavno sam hteo sacekati platu i napustiti admine na neko vreme i mislio da cu se vratiti u admine na leto. Medjutim, dobio sam blacklist, pa sam hteo da ZAMOLIM SVIM SRCEM Abrahama i Muju na poslednju sansu da se dokazem u adminima, jer, ako neko nije nikome pravio bilo kakve probleme na serveru, onda sam to ja. Stvarno sam dao 101% sebe kad sam bio admin da se dokazem u najboljem svetlu. Posao admina je nesto u cemu uzivam i imam najlepse uspomene sa servera koje su zabelezene za vreme mog boravka u adminima. Neprocenjivo mnogo volim da budem admin i stvarno su to bila moja najlepsa 2 meseca ikada na serveru. UVEK sam se trudio da budem korektan prema Muji i Abri i ispunim sve sto su govorili. Takodje je posao admina promenio mene kao licnost i u RL. Poceo sam imati vise samopouzdanja i samopostovanja, jer sam s vremena na vreme bio sve sigurniji u svoju rec i svoje odluke, ali isto tako pazio i sve manje i manje gresio. Ne znam da li ce vam znaciti ovo sto cu vam sada napisati, ali, izvinite. Izvinite sto sam pogresio, izvinite sto sam izasao na dan plate, izvinite za svaku gresku koju sam ovde napravio, izvinite. Stvarno je greska koju sam napravio jako velika, ali mislim da je ljudski pogresiti jednom u zivotu, kao sto i svi mi i ostali gresimo. Molim Vas da mi oprostite jos jednom, a ja vam obecavam da cu Vam dokazati da niste pogresili. Ako ne dobijem drugu sansu i ova zalba bude odbijena, svakako zelim da se zahvalim Abri i Muji na prethodnoj pruzenoj sansi, bilo je divno raditi ovakav posao sa Vama.



Pozdrav,
Luka White <3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom