Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
43678
Players nickname
Boris Perovic
Suspect ID
27,16623
Date of violation
Jul 7, 2023
Time of violation
12:00
Proofs
https://youtu.be/QqKPIGP_-kY

Lorenaa

Player
Player
Joined
Sep 30, 2022
Messages
45
ja san ti lipo rekla, a ti po svome.. jebiga brate, malo si se osramotija al nema veze bit ce bolje
 

Urkee123

Player
Player
Joined
Aug 6, 2022
Messages
20
Dobar dan.Danas smo napali drug lab od familije Enigma i nhihovi clanovi su uradili Bug Abuse vratili su se dva puta a to nije moguce.Sve se vidi u 1min i 50 sec i jasno se gleda u 21 minuti kako se id 27 i 16623 vracaju.
vidi se da si juce uso na server
 

Roba

Player
Player
Joined
Jun 9, 2021
Messages
199
Dobar dan.Danas smo napali drug lab od familije Enigma i nhihovi clanovi su uradili Bug Abuse vratili su se dva puta a to nije moguce.Sve se vidi u 1min i 50 sec i jasno se gleda u 21 minuti kako se id 27 i 16623 vracaju.
♿
 

Philip Once

Player
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
217
Kaze mi Philip koj kid idi bratu trgni se malce od pc i taka ne te biva anica te full lista se vadis nov rev staviv zatoa me full lista
alo druze polako smiri se malo mnogo letis nemoj da te vracam kod hotela pa da rentas onaj skuter kod one tete i da postavljas panele za 10k i da radis na farmu da skuplas semenke jebem li ti mamu ja
 

MirkoZlikovski

Double taped
Player
Joined
Feb 19, 2022
Messages
157
Dobar dan.Danas smo napali drug lab od familije Enigma i nhihovi clanovi su uradili Bug Abuse vratili su se dva puta a to nije moguce.Sve se vidi u 1min i 50 sec i jasno se gleda u 21 minuti kako se id 27 i 16623 vracaju.
Umesto sto si usao na server i odma napravio forum da mozes reportati, trebao si prvo da naucis osnovne stvari pa onda da kacis ako imas zelju toliku
 

Philip Once

Player
Player
Joined
Apr 23, 2023
Messages
217
Haos u glavi Sve sto radis me radi Ma briga me da li si dobra il losa Za mene uvek si ti dobro dosla Sijaju ko zlato oci pune suza Ne bi bila najbolja da nisi tako losa Pridji mi polako, srecna ili tuzna Dobro znas da mi tebe nikad nije dosta.
Ma na tebi je sve sexy znam Evo spreman sam Da sve ti dam Tu si sa drugaricama Ja ih sve tri znam Sve mi vise licite na sexy i grad
 

DiegoRed

Player
Player
Joined
Jan 6, 2022
Messages
117
Dobar dan.Danas smo napali drug lab od familije Enigma i nhihovi clanovi su uradili Bug Abuse vratili su se dva puta a to nije moguce.Sve se vidi u 1min i 50 sec i jasno se gleda u 21 minuti kako se id 27 i 16623 vracaju.
mozda ti posluzi
 

Luka Joe

Nabijem te na kurac jesi me cuo
Player
Joined
May 17, 2023
Messages
384
Dobar dan.Danas smo napali drug lab od familije Enigma i nhihovi clanovi su uradili Bug Abuse vratili su se dva puta a to nije moguce.Sve se vidi u 1min i 50 sec i jasno se gleda u 21 minuti kako se id 27 i 16623 vracaju.
top
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom