Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
28794
Players nickname
AIdin Armani
Administrators nickname
Marin Solo
Date
Mar 11, 2023
Time
17:30
Proofs
http://gta5grand.com/forum/threads/339370/

Cody_Berington

Player
Player
Joined
Apr 11, 2023
Messages
46
Poštovana administracijo,

Pre otprilike 4 meseca dobio sam ban za G.P 6.22 ( smješten ban ). Ukratko da pojasnim situaciju, otvarao sam porodicu sa drugom kojeg sam znao sa projekta igrali smo od početka zajedno. Ulozio sam svojih 6 miliona na startu i on je ulozio neke pare i bio je dogovor da porodica bude na njemu pa da se razmenjujemo svaki mesec. Počeli smo igrati jako aktivno pozivao sam drugare da započnu igrati samnom na projektu, familija je bila sve bolja i bolja. Bio sam sam tu bez tog dečka koji je otvorio samnom porodicu njegov ID je ( 27999 ) imao je izgovore zasto nije aktivan i ja sam to shvatao ozbiljno. Kupili smo plantazu skupljali pare i sam sam kupovao oruzije metke pancire... ( lider ID 27999 nije imao dodir sa tim stvarima sam sam ih kupovao i stavljao u gepek ) stvari su vadjene za event-e koje smo igrali inf, biz war, rejting... Prošlo je otprilike mesec dana i kada sam trebao da dobijem porodicu na sebe on je rekao da nije u mogućnosti da igra da je dobio ban za G.P 4.1. Takodje je govorio da je dobar sa administratorom ( Mujo Simba ), te da će lagano dobiti unban ( sve je bio trash talk ). Znao sam da je dečko lagao i da nije zelio da prebaci porodicu htio je sve za sebe. Mi smo rekli da ćemo prodati plantazu i da ćemo otvoriti novu porodicu jer smo rekli da porodica nije u mogucnosti da funkcionise bez lidera. Posle 10 minuta od takve poruke on je se pojavio in-game, poizbacivao sve članove i okačio za kradju skladišta. On je postavio slike što sam uzimao iz gepeka a nije stavio slike da sam stavio to u gepek jer te stvari koje sam vadio ustvari sam premeštao iz porodičnog skladišta u vozila. On je rekao na discordu da ga je igrica smorila i da neće više igrati i ako on neće igrati da neću ni ja zato će mi smestiti ban ( uspio je ). Medjutim moj drugar je bio u porodici na TWINKU i snimio je logove gdje se vidi da ustvari ja nisam ništa ukrao i da te stvari su bile prebačene u gepek.
DOKAZ :
Takodje primetio sam da je Marin Solo napravio grešku samim tim što je prihvatio zalbu sa naslovom Kradja iz Skladista 28794 / Approved - Kradja iz Skladista 28794 , na svakoj drugoj je bilo rečeno da se mora ispraviti naslov zalbe da je neispravan format. Zaista se kajem za počinjenu grešku što sam vjerovao takvom momku, nadam se da ćete proveriti ovo i nadam se da ću opet zaigrati na projektu. Nisam nikada htio kršiti pravila namerno niti sam imao u cilju da srušim nekom RP.

Hvala na odvojenom vremenu !
Aldin Armani
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom