Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28427
Players nickname
Coby Redington
Suspect ID
27273
Date of violation
Jul 9, 2023
Time of violation
1:39
Proofs
https://youtu.be/FhvWb9FOtkM

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Sve u pov-u.

Vrijeđa me jer sam prijavio njegovog gazdu na ovoj žalbi: Pending review - G.P 6.17 | ID: 7906

Molim administraciju da kazni ovakvo ponašanje, jer nema smisla da me vrijeđa na bilo koji način.

Inače ne kačim osobe na forum, ali ovakvo ponašanje je prevagnulo, tako da sam morao da postavim ovu žalbu, jer današnja djeca nemaju granice i vrijeđaju koga stignu bez obzira na vrijeme i mjesto što je strašno.

Unaprijed hvala.
 

Coby Redington

Kod Coby-a radi i milione zaradi!
Player
Joined
Jul 26, 2022
Messages
596
Drugi dio vrijeđanja gdje ga podržava njegov gazda ID 7906:

Molim poštovanu administraciju da se kazne svi off topic komentari.

Unaprijed hvala.
 

freetejtovic

Player
Player
Joined
Apr 6, 2023
Messages
6
klosaru znas li kako park izgleda u rl, udahni vazduh prosetaj se malo vidi se da si bolestan i nauci pravila smrdljo neokupani,a sledeci put kad namestas nekom ban shvati da si jedan bolesnik koji je kupio shering za 300e, deckoo ti nije vredjao porodicu nego tebe i to ic, ne blamiraj se vise
 

strahinjashady

Player
Player
Joined
Sep 22, 2022
Messages
427
klosaru znas li kako park izgleda u rl, udahni vazduh prosetaj se malo vidi se da si bolestan i nauci pravila smrdljo neokupani,a sledeci put kad namestas nekom ban shvati da si jedan bolesnik koji je kupio shering za 300e, deckoo ti nije vredjao porodicu nego tebe i to ic, ne blamiraj se vise
freetejtovic HAHHA
 

Hendrix_

Player
Player
Joined
Jun 14, 2023
Messages
134
klosaru znas li kako park izgleda u rl, udahni vazduh prosetaj se malo vidi se da si bolestan i nauci pravila smrdljo neokupani,a sledeci put kad namestas nekom ban shvati da si jedan bolesnik koji je kupio shering za 300e, deckoo ti nije vredjao porodicu nego tebe i to ic, ne blamiraj se vise
coby je za vas gospodin
 

Evion White

Player
Player
Joined
Nov 23, 2021
Messages
283
Sve u pov-u.

Vrijeđa me jer sam prijavio njegovog gazdu na ovoj žalbi: Pending review - G.P 6.17 | ID: 7906

Molim administraciju da kazni ovakvo ponašanje, jer nema smisla da me vrijeđa na bilo koji način.

Inače ne kačim osobe na forum, ali ovakvo ponašanje je prevagnulo, tako da sam morao da postavim ovu žalbu, jer današnja djeca nemaju granice i vrijeđaju koga stignu bez obzira na vrijeme i mjesto što je strašno.

Unaprijed hvala.
Chorbi Sharington :
ovo nije vrijedanje.. nego Covjek te pitao nesto na Kultran nacin.. jer zna da imas puno posla sa G.P 1.6 .
a Dobra ti je Fora da ti ne kacis ljude.. samo sto se blamiras za svaku zalbu.
a pogotovo kad Kacis sta ti na bubici pisu.. HIT Chorbington 100/7
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
253
Chorbi Sharington :
ovo nije vrijedanje.. nego Covjek te pitao nesto na Kultran nacin.. jer zna da imas puno posla sa G.P 1.6 .
a Dobra ti je Fora da ti ne kacis ljude.. samo sto se blamiras za svaku zalbu.
a pogotovo kad Kacis sta ti na bubici pisu.. HIT Chorbington 100/7
A koja je fora sa Coby Sharington?
 

Jean One

Player
Player
Joined
Oct 28, 2022
Messages
42
Daj Chorbi prestani da pravis adminima posla za tvoju glupost kad neznas zasto se Kači po forumu..
Prvo nauči pravila pa onaj kači
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom