Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected FIB Korumpirana Biografija | Johnny Cash 14387

Rejected
Status
Not open for further replies.

Johnny_Cash

Player
Player
Joined
Apr 18, 2022
Messages
20
Ime: Johnny Cash
Pol: Muski
Starost: 51 godina
Otac: Prljavi Harry
Majka: Prljava Milojka
Visina i tezina: 185cm / 98kg
Vrsta tela: Srednje gradje, srednje fizicke spremnosti
Boja ociju: Plava
Boja kose: Plava
Tetovaze: Ima po rukama i torso
Državljanstvo: SRB
Poreklo: Srbenda
Prednosti: Rodjen za geng
Slabost: Nepravda



Johnny-ovi roditelji poticu iz Srbije ali se on rodio u Americi. Njegovi roditelji su ziveli u jako teskim uslovima pa su se uputili ka drugoj zemlji u
nadi za boljim zivotom.Napunivsi 18 godina uputio sam se dobrovoljno sluzenje vojnog roka, usao je u specijalnu jedinicu Kobre.Ali ulazak u specialne jedinice Kobre,
nije bio lak put posto si mora da pokazes sposobnos i vestine koje imas.Posle odsluzenja vojnok roka prijavio sam se da radim u vladi,marno radio i trudio i mucio
da doguram do direktora USSS Agenata.Posle vlade vodja Saj jedinice u LSPD,vodja Uat tima u FIB i sada underboss u familiji Auditore.Uvek sam imao interosovanja za oruzijem i pucanjem a takodje i borilackim vestinama.Sve oruzije znam da sklopim i rasklopim
pa cak i da oruzije popravim ako sta nije uredu.Od oruzija naj bolje rukujem sa Revom i Havy sniperom i kratkom sotkom za blisku borbu.




Mogucnosti Johnny Cash-a:
Johnny moze muciti osobe kako bi saznao potrebne informacije,i ubiti u slucaju nesaradjivanja
Johnny ima skrivenu kamericu koja mu je upaljena 24/7h
Johnny moze platiti dousnicima da u korist njemu ili ogranizaciji urade bilo sta.
Johnny slusa samo svoje nadredjene i ne prima naredjenja od drugih organizacija
Johnny moze sam da hapsi lica
Johnny moze davati serum istine.
Johnny moze od privedenih lica da trazi bilo koje oruzje da mu predaju
Johnny moze prodavati sva ilegalna oruzja koja ima na crnom trzistu(ne od organizacije)
Johnny moze da uzme mito do 100k $
Johnny moze da pretrazuje osobe sa prednje strane
Johnny moze bilo kome ocistiti dosije.
Johnny moze sam da ide u geto,na duznosti ili van radi prikupljanja potrebnih podataka
Johnny moze uci u bandu ili kriminalnu porodicu, saradjivati sa njima i raditi bilo sta radi prikupljanja dokaza.
Johnny moze koristiti oruzje ili predmet bilo kakvih oznaka,legalno i ilegalno(heavy sniper,machine gun),na duznosti ili van duznosti
Johnny moze da nosi bilo koju vrstu pancira bila ona legalna ilegalna ili od neke org na duznosti ili van duznosti
Johnny je na duznosti i kad je u privatnom vozilu.
Johnny moze pustiti osumnjičene na slobodu.
Johnny je u stanju uvek da se bori 2vs1 zbog njegovog treninga i uvezbanosti
Johnny moze da veze vuce i stavlja lice u vozilo sa jednom rukom dok u drugoj drzi pistolj (ne sa puskom)
Johnny je porodica uvek na prvom mestu i moze da pusti clana svoje porodice prilikom hapsenja
Johnny moze da ucestvuje u kriminalnim radnjama radi prikupljanja dokaza
Johnny moze onesvestiti svoje kolege kako bi izvadio prijatelja ako je uhapsen.
Johnny moze unistiti kamericu kolege ako ga uhvati u korupciji
Johnny moze unistiti bilo ciju kamericu
Johnny redovno koristi drogu iz medicinskih razloga.
Johnny moze dizat osobe u nesvjesti samo sa pistoljem i tejzerom u ruci (ne sa puskom)
Johnny moze da kupi ilegalne predmete i oruzje sa poda radi prikupljanja dokaza (ne u pucnjavi)
Johnny moze da vozi auta off-road do 65 km/h (ne sportska)
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,041
Biografija ODOBRENA!

Pripazi na pravilo dogadjaja 1.6
Pripazi na pravilo PG.


U slučaju kršenja zakonika izriče se IC Kazna, u slučaju kršenja server pravila biografija se povlači.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom