Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9360
Players nickname
Mihael Franolic
Suspect ID
0000
Date of violation
Jan 25, 2022
Time of violation
16:24
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ANyvoSjtMlY

Mihii

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
15
Los Santos Vagos su isli na pljačku prodavnice i jedan od dva taoca nije bas surađivao sa nama pa smo trebali zvat visu silu koji je nakon toga sve specao. Gospodin je odlučio samo istrčat zato smo ga onesvjestili i viša sila je došla. Nakon što je RP prekinut i viša sila je opet došla cjeli FIB počeo je pucat po nama. Jedan od gospodina iz FIB-a mi je još i rekao da je on počeo pucat po nama čim je čuo ispaljen metak. (Mogu i za to stavit POV ako treba).
 

Mihii

Player
Player
Joined
Jan 13, 2022
Messages
15
Ubili ste taoca na nase oci moramo da reagujemo cim ga ubijes. Sta ocekujes ??
Pa vidio si kako je samo otrcao jos smo dosli kod vas i rekli da covjek ne suradjuje i da smo zvali visu silu i niste odmah reagirali. stavljamo i njega na forum
 
Last edited:

Kayn_Darkin

Player
Player
Joined
Jun 5, 2021
Messages
285
Greska je taoca koji je otrcao od vas. Mi admina iz dajine ne vidimo. Niste trebali pucati vec na forum staviti i resiti. Mi kada smo culi i videli
da ste ubili (taoca ili bilo kog coveka) reagovali smo. Nije ni nasa krivica. :)
 

Zika Turkovic

Player
Player
Joined
Oct 8, 2021
Messages
308
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.
● FIB nije prekršio FailRP. Vi kada ste ubilo taoca naravno da če ovako odreagovati. Trebali ste pričekati admina i riješiti situaciju. ● ID 15788 bit će kažnjen za FearRP​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom