Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
17713
Players nickname
Mica AlCapone
Suspect ID
41668
Date of violation
Jul 17, 2023
Time of violation
21:27
Proofs
https://youtu.be/E9c3B88gM3E

MicaAlcapone

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
169
Kao sto vidite na pov-u uzeo sam da slikam tablice da idem u policiju da prijavim jer osoba stalno dolazi kod kuce i smara pravi nered i prati po gradu uzeo sam da odradim to na rp nacin prijavim policiji a oni neka odluce. I dok sam slikavao kao sto se i vidi iterakcija sa telefonom osoba me puca jer kao ''kontrolisem podatke'' a na njegovom povu se vidi interakcija sa telefonom............
 

Don Kapucino

Player
Player
Joined
Jul 6, 2023
Messages
27
Kao sto vidite na pov-u uzeo sam da slikam tablice da idem u policiju da prijavim jer osoba stalno dolazi kod kuce i smara pravi nered i prati po gradu uzeo sam da odradim to na rp nacin prijavim policiji a oni neka odluce. I dok sam slikavao kao sto se i vidi iterakcija sa telefonom osoba me puca jer kao ''kontrolisem podatke'' a na njegovom povu se vidi interakcija sa telefonom............
Tuzno bgm sta sve rade
 

John Scalleta

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
857
Nakon pregleda dokaza, trenutno ne mogu zaključiti ovu žalbu.

Postavite POV sa svim slojevima zvuka tako da se čuje i vaš glas.
Rok za ispravljanje 12 sati​
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Pričao si, pričao si. Izvoli pov opet od mene. Odbrojano ti je da se skloniš od auta, nisi uradio i počeo si da se odlaziš 5 sekundi nakon što ti je odbrojano. Nije nikakva toksičnost, imamo IC razlog što dolazimo i to je to. Džaba pokušavaš nabiti warn. I da, dostavi pov od početka situacije.
 

MicaAlcapone

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
169
Pričao si, pričao si. Izvoli pov opet od mene. Odbrojano ti je da se skloniš od auta, nisi uradio i počeo si da se odlaziš 5 sekundi nakon što ti je odbrojano. Nije nikakva toksičnost, imamo IC razlog što dolazimo i to je to. Džaba pokušavaš nabiti warn. I da, dostavi pov od početka situacije.
U mom snimku koliko je trajao nisam pričao. Ja nisam reko posle vidim da i ne čitaš dobro...... A vidi se interakcija s telefonom tako da gg
 

MicaAlcapone

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
169
Pa i u tvom povu nisam prekršio ništa jer ti izdajem rp razlog da mi se skloniš od auta što nisi uradio.

Pa osoba kao ti očigledno ne pali mozak. Čim sam sklonio tel odmakao sam se jer u interakciji nemozes se pomaketi ako već nešto znaš kao što vidim slabo.
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Pa osoba kao ti očigledno ne pali mozak. Čim sam sklonio tel odmakao sam se jer u interakciji nemozes se pomaketi ako već nešto znaš kao što vidim slabo.
Vidiš, u mojoj glavi nisi imao interakciju, a ni tel, tako da, zaobiđi mi sa paorskim izrazima. Hvala.
 

MicaAlcapone

Player
Player
Joined
Feb 7, 2022
Messages
169
Vidiš, u mojoj glavi nisi imao interakciju, a ni tel, tako da, zaobiđi mi sa paorskim izrazima. Hvala.
Jesi slep? Pogledaj ponovo svoj pov jer ti si ga snimo na svom kompu kako ja znam hahaha... Vidjeces interakciju s tel. I kad stavljam u džep...... Tako da suvišno lagati uz čak pov koji si ti sam dostavio hahah......
 

Simon Corey

Player
Player
Joined
Apr 19, 2023
Messages
2,139
Jesi slep? Pogledaj ponovo svoj pov jer ti si ga snimo na svom kompu kako ja znam hahaha... Vidjeces interakciju s tel. I kad stavljam u džep...... Tako da suvišno lagati uz čak pov koji si ti sam dostavio hahah......
Kad sam ti krenuo brojati, animacija telefona ti je bila da ga vraćaš u džep što se vidi na mom pov tačno na 4 sekundi. Poz
 

John Scalleta

Player
Player
Joined
Feb 27, 2022
Messages
857
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Odbiti ovu žalbu.

POV nije dostavljen u zadanome roku.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom