Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
41555
Players nickname
Misal Sacirovic
Suspect ID
36961
Date of violation
Jul 23, 2023
Time of violation
0:46
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=T7nBt0fhiqY

Misal Sacy

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
280
znaci doticni me zvao i dosao sam da prodam suspenziju kao sto vidite u POV od jednom me samo vezao bez razloga od napred sto je ne dozvoljivo i plus je hteo da me pretrazi i podignem ruke dok sam vezan ,a ako vas zanima ovaj wanted level 1 zvezdicu to on ne mozhe da zna dal sam ja jel nosim masku i pretrazili mog kolegu koi ima cist dosije bez razloga(nisu ni proverili), hvala lepo (i njegov kolega isto sve)
 

Raymond Osama

Player
Player
Joined
Jan 19, 2023
Messages
20
Ovako pre svega club chat je IC/OOC stvar, kada prodajes stvari preko club chata to je IC stvar. Mi smo sektor zaduzan za suzbijanje slozenog kriminala medju civilnim stanovnistvom. JA sam te prvi zvao i pitao za anti radar, otvoreno si mi dao doznjanja da ga imas, onda te je zvao moj kolega znajuci da imas anti radar i ponudio ti da mu prodas nesto drugo. Kada smo dosli tamo on te je vezao s' preda sto nije pg i radnja je moguca u stvarnom zivotu, drugo vezan si jer se IC zna da si ti osoba koja prodaje anti radar i da ga posedujes. Pokusali smo ovako da te namamimo i ostavio si ga u gepeku ili gde vec tako da smo te pustili jer nismo nasli nista. Nemoj da lazes i postavi full POV od trenutka kada sam te ja zvao pa kada te je on zvao, tada sve ima vise smisla.

Sto se tice ovoga za vezivanje s' preda, kao sto sam rekao moguce je i nebuloze su da je to PG. Ugodan ostatak dana vama i administraciji!
 

Misal Sacy

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
280
Ovako pre svega club chat je IC/OOC stvar, kada prodajes stvari preko club chata to je IC stvar. Mi smo sektor zaduzan za suzbijanje slozenog kriminala medju civilnim stanovnistvom. JA sam te prvi zvao i pitao za anti radar, otvoreno si mi dao doznjanja da ga imas, onda te je zvao moj kolega znajuci da imas anti radar i ponudio ti da mu prodas nesto drugo. Kada smo dosli tamo on te je vezao s' preda sto nije pg i radnja je moguca u stvarnom zivotu, drugo vezan si jer se IC zna da si ti osoba koja prodaje anti radar i da ga posedujes. Pokusali smo ovako da te namamimo i ostavio si ga u gepeku ili gde vec tako da smo te pustili jer nismo nasli nista. Nemoj da lazes i postavi full POV od trenutka kada sam te ja zvao pa kada te je on zvao, tada sve ima vise smisla.

Sto se tice ovoga za vezivanje s' preda, kao sto sam rekao moguce je i nebuloze su da je to PG. Ugodan ostatak dana vama i administraciji!
ukoliko je tako bilo okaci tvoj Pov od tog trenutka ali kako god okrenesh vi zasluzujete Fail rp sa tim da pretrazujete mog kolegu koi ima cist dosije bez to da proverite!!
 

Raymond Osama

Player
Player
Joined
Jan 19, 2023
Messages
20
ukoliko je tako bilo okaci tvoj Pov od tog trenutka ali kako god okrenesh vi zasluzujete Fail rp sa tim da pretrazujete mog kolegu koi ima cist dosije bez to da proverite!!
Lice koje nema dosije ne znaci da se ne bavi kriminalnim aktivnostima, prosta logika. Sto se tice Fail RP-a, to nije Fail RP vec opet in-game propust policije koji se kaznjava suspendom u organizaciji ili davanjem upozorenja sluzbeniku. Sto se tice mog POV-a, postavicu ga ako je bas neophodno, mada ti si taj koji pravi report tako da se od tebe zahteva POV cele situacije.
 

Gerrito Malchiny

Senior Administrator
Senior Administrator
Joined
May 26, 2021
Messages
2,526
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 36961 dobiće kaznu za FAILRP (Uradio je RP2WIN sa lisicama).
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom