Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
8317
Players nickname
Sakal Polumental
Suspect ID
9165
Date of violation
Jul 23, 2023
Time of violation
23:52
Proofs
https://youtu.be/UnFc17AE2II

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Ne pokazuje straha za zivot 0% cak me i vredja OOC raznim recima. Ne zeli da da legitimaciju po cenu zivota itd. Ponasa se kao da je on oteo mene a ne ja njega.. Inace pripadnik GOV-a je i glumi lagani RP2WIN ne davajuci legitimaciju koju je cak i IC obavezan dati a ne pod pretnjom zivota. Straha nema.. ne moze tako.
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Evo ide ceo slucaj na YT ali da neko nema toliko straha za zivot ne moze..
 

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Nemam pravo dati tebi legitimaciju, jasno stoji u mojoj biografiji da ne trebam dati legitimaciju nikome osim članovima GOVA i isključivo Guverneru. FearRP nisam uradio zato što sam te ispoštovao te prilikom tvog hapšenja mene nisam se odupirao nicemu niti sam odbijao da ti predam bilo kakvu ličnu stvar koju si me tražio. Nadam se da ćeš u budućnosti naučiti pravila za koja si me okačio te da ne mješaš OOC stvari sa IC! Hvala Adminu na pregledu ove sulude žalbe. :)
 

Sakal Polumental

Tatko na RP, Pobedio Regroup!
Player
Joined
Nov 22, 2021
Messages
250
Po skripti svi imaju pasos kod sebe a posebno neko ko radi kao doc sluzbenik ili je FAILRP i RP2WIN. Ti jesi uradio oba. Mozes to nekoj bandi koja ne moze proveriti ali ne i FIB Direktoru Tajne sluzbe. Koji sve po RP zna ko gde radi. Totalno si fulio RP. Evo ga pocetak situacije gde jos stosta moze da se vidi pogresno
Mogao sam ti i ja dati legitimaciju putem me komande.. pa sto nisam uradio to? Jer nema smisla.. nisi u bandi vec na svojoj duznosti cuvara zatvora. RP2WIN i na kraju FEARRP. Admin je nov i nije iskusan ali ima i starijih koji ce videti sve sta treba.

  1. 6.20 Zanemarivanje drugih igrača, ono što dovodi do izbjegavanja RP -a ne oslobađa od odgovornosti kaznu i potpada pod RP RPG. | Upozoriti
 
Last edited:

PACCONI

Bio Osto Bicu
Player
Joined
Nov 24, 2021
Messages
177
Uradio si kao prvo RPS, ulaskom u državni zatvor hapsiš člana GOVA u "DRŽAVNOM ZATVORU" pred milion kamera i sigurnosnih provjera od kapije do samog ulaska u zatvor. "Po skripti svi imaju pasos kod sebe " kako kažeš a tražiš me legitimaciju koju ti nisam dužan dati zbog pozicije koju imam i biografije. Odkud ti razlog da me vežeš sprijeda lisicama pored lica koja sam ja uhapsio. Piše se department GOVU da li može provjera lica i onda ti oni potvrde, a ne na svoju ruku. Opet ne znaš sta pričaš i dalje nadovezuješ jos POV-a. Najgluplji mogući razlog da hapsiš lice, još Govermenta. Admin sigurno ne može potvrditi šta se desilo kada si jučer kačio pov koji si izrezao kao i ove i sve sagledaš da ide u tvoju korist iz razloga što je privremena vlada te si saznao vjerojatno OOC da imam biografiju i nalaziš apsolutno sulude razloge da me uhapsiš i na kraju odvedeš da me ubiješ.
 

aleksa5669

Player
Player
Joined
Jul 20, 2023
Messages
56
Po skripti svi imaju pasos kod sebe a posebno neko ko radi kao doc sluzbenik ili je FAILRP i RP2WIN. Ti jesi uradio oba. Mozes to nekoj bandi koja ne moze proveriti ali ne i FIB Direktoru Tajne sluzbe. Koji sve po RP zna ko gde radi. Totalno si fulio RP. Evo ga pocetak situacije gde jos stosta moze da se vidi pogresno
Mogao sam ti i ja dati legitimaciju putem me komande.. pa sto nisam uradio to? Jer nema smisla.. nisi u bandi vec na svojoj duznosti cuvara zatvora. RP2WIN i na kraju FEARRP. Admin je nov i nije iskusan ali ima i starijih koji ce videti sve sta treba.

  1. 6.20 Zanemarivanje drugih igrača, ono što dovodi do izbjegavanja RP -a ne oslobađa od odgovornosti kaznu i potpada pod RP RPG. | Upozoriti
Al si kurcu više dojadio šakala
Idi pocni jebavat krave i krokodile i snimaj na yt
Sta si se umislio više , spusti se na zemlju seljacicu
 

Scarlet Aleyid

Player
Player
Joined
Apr 16, 2023
Messages
48
Al si kurcu više dojadio šakala
Idi pocni jebavat krave i krokodile i snimaj na yt
Sta si se umislio više , spusti se na zemlju seljacicu
Kaci ljude za nesto a ne zna ni on za sta.. Vise je on ovdje prekrsio pravila nego iko.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom