Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
2443
Players nickname
Petar Vukanovic
Administrators nickname
Mujo Mustafic
Date
Jan 27, 2022
Time
12:30
Proofs
Nema

Petarv

Player
Player
Joined
Nov 6, 2021
Messages
64
Pozdrav.Pre svega hteo bi da se izvinim administraciji na izgovorenim recima tokom mog live strima jer to niste zaslužili.Moja je greska bila koju nisam hteo da prihvatim kaznu koju sam dobio.Samo sam bio u tom momentu ljut jer dosta vremena provodim na grandu strimajuci i uzuvajuci sa porodicom kao i sa ostalim igracima na serveru.Hteo bi ovim putem da se izvinim i zamolim za 2 sansu jer ja stvarno nisam toxicna osoba.Ja cu se izviniti i na strimu i van njega jer je bila moja greska.Bez obzira sta odlucite moje misljenje se ne menja o vama da se vi trudite da pokazete ovaj server u najboljem izdanju i da isterate pravdu za sve igrace.Toliko od mene hvala na izdvojenom vremenu.
 

Milovan Brzic

Player
Player
Joined
Dec 17, 2021
Messages
10
Pozdrav.Pre svega hteo bi da se izvinim administraciji na izgovorenim recima tokom mog live strima jer to niste zaslužili.Moja je greska bila koju nisam hteo da prihvatim kaznu koju sam dobio.Samo sam bio u tom momentu ljut jer dosta vremena provodim na grandu strimajuci i uzuvajuci sa porodicom kao i sa ostalim igracima na serveru.Hteo bi ovim putem da se izvinim i zamolim za 2 sansu jer ja stvarno nisam toxicna osoba.Ja cu se izviniti i na strimu i van njega jer je bila moja greska.Bez obzira sta odlucite moje misljenje se ne menja o vama da se vi trudite da pokazete ovaj server u najboljem izdanju i da isterate pravdu za sve igrace.Toliko od mene hvala na izdvojenom vremenu.
Ja sam sa ovom osobom uvek igrao na serveru.I nisam se secao da je ikada nekoga vredjao.Mislim da bi trebali da mu date 2 sansu zato sto je stvarno zasluzuje i svako ima svoj trenutak nerviranja.
 

Djole__00

Player
Player
Joined
Oct 18, 2021
Messages
24
Nasa porodica bez Petra ne moze da napreduje, jer je on tu sa nama od pocetka , prosao je kroz sve i zahvaljujuci njemu porodica je uspela, svako ko je malo duze na serveru zna da je Petar istinski dobar covek i da voli da se pomaze i svakom kome treba pomoc da pomogne, prosao je kroz svakakve situacije, a to sto je rekao nije hteo da kaze nego mu je izletelo, jer je bio ljut u tom trenutku, i izvinio se tako da svi mi iz porodice molimo da mu se da druga sansa, koju nece zloupotrebiti. Srdacan pozdrav
 

aleksakelja

Player
Player
Joined
Jan 28, 2022
Messages
4
Nasa porodica bez Petra ne moze da napreduje, jer je on tu sa nama od pocetka , prosao je kroz sve i zahvaljujuci njemu porodica je uspela, svako ko je malo duze na serveru zna da je Petar istinski dobar covek i da voli da se pomaze i svakom kome treba pomoc da pomogne, prosao je kroz svakakve situacije, a to sto je rekao nije hteo da kaze nego mu je izletelo, jer je bio ljut u tom trenutku, i izvinio se tako da svi mi iz porodice molimo da mu se da druga sansa, koju nece zloupotrebiti. Aleksa pozdrav.
 

Buki Drip

Well-known member
Leader of unofficial org
Joined
Jan 28, 2022
Messages
164
Pozdrav i od mene ja sa clan porodice koju vodi Petar i kao neko ko je stariji mogu da potvrdim da se petar bori protiv toxicnosti i da daje mnog sebe i za porodicu i za ovaj server.Da bi se uverili u to mozete da pitate svih 55 clanova nase porodice i siguran sam da bi isto rekli. Tako da vas i ja molim da mu ovaj put progledate kroz prste jel stvarno nece biti isto ako on ostane banovan raspasce se sve hvala u svakom slucaju.
 

Mista Bombastik

Player
Player
Joined
Jan 20, 2022
Messages
108
Pozdrav.Pre svega hteo bi da se izvinim administraciji na izgovorenim recima tokom mog live strima jer to niste zaslužili.Moja je greska bila koju nisam hteo da prihvatim kaznu koju sam dobio.Samo sam bio u tom momentu ljut jer dosta vremena provodim na grandu strimajuci i uzuvajuci sa porodicom kao i sa ostalim igracima na serveru.Hteo bi ovim putem da se izvinim i zamolim za 2 sansu jer ja stvarno nisam toxicna osoba.Ja cu se izviniti i na strimu i van njega jer je bila moja greska.Bez obzira sta odlucite moje misljenje se ne menja o vama da se vi trudite da pokazete ovaj server u najboljem izdanju i da isterate pravdu za sve igrace.Toliko od mene hvala na izdvojenom vremenu.
Mi bez Petra ne možemo. On ke taj koji mora vodit porodicu i on je glavni i bez njega naša porodica neće funcionirati. Petar nikad nije nekog vrijeđao, a to što se desilo to se moze svakom desit da je ljut i da bez razmišljanja kaže nešto takvo. I ja znam da to on nije namjerno rekao. Srdacan pozdrav
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom