Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
24503
Players nickname
Luka_White
Administrators nickname
Luka_White
Date
Jul 25, 2023
Time
15:33
Proofs
/

Luka Whitee

Player
Player
Joined
Aug 5, 2022
Messages
243
Dragi Abrahame, u maju sam dobio bl iz admina jer sam izasao na dan plate. Toliko se kajem za svoj postupak i stvarno je bila velika greska. Morao sam popraviti sve ocene u skoli i kad sam video da je stigla plata odlucio sam izaci. Kada si napisao da ce svi koji su trazili kick dobiti bl iz admina, hteo sam napisati da ipak onda necu da izlazim, pa i da pokvarim ocene u skoli, po svaku cenu zelim dobiti priliku da budem u adminima, ali mislio sam da je kasno da bilo sta napisem. Abro, trudio sam se uvek da budem korektan prema tebi i Muji, i bas sam se jako trudio i davao sve od sebe u adminima, toliko mi je bilo lepo, stekao sam mnogo prijatelja i stvarno sam voleo sve, a rekao bih i da su ostali mene zavoleli. Jednostavno je to jedno okruzenje u kome se osecam prelepo, i sve sto imam na ovom svetu bih dao da se vratim u admine. Abro, molim te, molim te, samo mi daj jos jednu sansu da se pokazem u adminima, obecavam da cu se opravdati i iskupiti. dacu sve od sebe, potrudicu se jos vise nego prosli put. Mozda deluje da malo preterujem, ali nije tako. Toliko sam voleo taj posao a pogotovo kad se svi malo i umorimo od toga pa uvece sednemo u voice svi lepo i pricamo. Nedostaje mi svaki admin iz bivse ekipe i jos jednom te dragi Abro molim da mi samo ovog puta popustis i da se vratim u admin team. Na kraju svega, ako ovo bilo sta znaci, posto dela govore vise od reci, zelim reci, izvini Abro sto sam napravio ovu kardinalnu gresku. Hvala na citanju i srdacan pozdrav od Luke White <3
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom