Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14531
Players nickname
Scarlet Dashwood
Administrators nickname
Mujo Simba
Date
Feb 6, 2023
Time
00:00
Proofs
gta5grand.com

Orion_Dashwood

Player
Player
Joined
Jul 4, 2023
Messages
76
Pozdrav, pisem ko zna koji unban appeal. Prosle je skoro pola godine od mog bana. Zadnjih 5 meseci igrand na twink accountu koji sam napravio. Nakon sto je grand morao da ukloni markirane stvari, mislio sam da je to kraj granda. Medjutim grand je ispao cak bolji nego sto je bio ranije i za to mi je mnogo drago da se tako reci izvukao iz krize. Na twink accountu sam skontao koliko mi zapravo nedostaje igranje na main accountu. Upoznao sam opet mnogo ljudi i pravih prijatelja. Smatram da bi zasluzivao unban jer nikad nisam bio ljubitelj krsenja pravila. Video sam da je dosta ljudi dobilo unban u zadnje vreme pa sam hteo i ja da probam "srecu". Tu sam za saradnju ili bilo sta ako je potrebno sa administracijom. Tako reci bio sam Forum Warrior, sto samo dokazuje koliko sam izasao vama u susret da se resite onih koji konstanto krse pravila i zele da uniste projekat. Na grandu sam jos malo 2 godine i stvarno mislim da bi zasluzio priliku za unban/smanjenje bana na 60 dana (1.7). Nikad nisam gledao da radim nesto protiv pravila i kad jesam bile su mahinalne sitne greske. Bilo bi lepo od strane vas da mi izadjete u susret i dozvolite da ponovo zaigram na main accountu. Hvala.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
10,480
Zalba napisana u nepravilnom formatu
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom