Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
3122
Players nickname
Mehmed Benz
Administrators nickname
Ivkezz Obama
Date
Jan 28, 2022
Time
19:40
Proofs
https://imgur.com/gallery/ZrqwlXK

Nemanja Swayze

on duty !
Player
Joined
Oct 24, 2021
Messages
428
Pozdrav i dobro vecer.Prije svega zelim reci da ne radim direktno zalbu na Ivkezz Obamu koliko na moje pravo.Naime ne znam zasto mi je bilo oduzeto pravo da vidim POV od admina Ivkezz Obama koji nas je na pljacki snimio kako radimo FAIL RP na roniocu.Mislim da je u ovo nase demokratsko vrijeme i drustvo moje pravo znati i vidjeti svojim ocima zasto sam kaznjen.Meni je jako zao sto sam to uradio i dajem svoju osobnost i mene kado covjeka u vatru ako bi se to ponovilo.Naime ja sam radio u Vagosi i Bloodsima i tamo smo uvijek na talackim situacijama na RONIOCU predavali taoca i svi su odradjivali RP.Ne znam zasto bi ovo bio RP2WIN ako to pravilo nije napisano u pravilima servera,nigdje nije spomenuto da je ova lokacija i ova taktika zabranjena.Ali opet mi je zao jer sam iz ne znanja radio ali mislim da nisam kriv jer nisam imao iz cega nauciti jer nigdje nepise ,ali opet mislim da ovo nije RP2WIN.Svaki put kad sam u ORG to radio ni jedan policajac se nije bunio stovise su dobro rolepleyali i radili taktike sa snajperima i brodovima...Jako mi je zao , i sami znate da nebih ovo uradio i pisao ovu zalbu da je to negdje napisano.Ne znam zasto su se admini odjednom umijesali u RP ako je policija bila za tj. nema zasto ne biti ako su sve njihove kolege to odradjivali prije skroz OK.Zao mi je ako sam neku stranu mozda uvrijedio ali mislim da sam nesvjesno dobio warn i ne bih htio da prestanem igrat ovaj server jer mi je dobar ali mi je zasmetalo sto se RP nije dovrsio.Nedavno sam i lvl 3 porodicu kupio i svi smo se trudili za tih 10miliona pa smatramo da je napravljen oblik nepravde nad nama.I sami mozete vidjeti da nam se prvi warn skinio i da se to vise nije ponavljalo.Sva pravila koji su Postovani admini pisali ide u prilog nama.Evo jos jednom se izvinjavam ali samo sam se pronasao kao zrtva jer nisam dobio pravo providjeti situaciju i takoder se admin nebi trebao u pola akcije umijesati jer je to KRP , a ja volim RP-at i sve na IC nacin rijesiti.Hvala i nadam se da cete nam oprostiti ,zao nam je.





 

Abraham Elkhabib

Chief Administrator
Chief Administrator
Joined
May 10, 2021
Messages
10,252
Administrator je donio ispravnu odluku,od sad pa na dalje to ne radite i nece biti problema!A POV od admina niko ne moze da pogleda zbog admin-panela itd.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom