Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban Appeal GP 1.1 +1.4 | Luka Lucciano

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
38441
Players nickname
Cofi lukich
Administrators nickname
Luka Lucciano
Date
Jul 27, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/HxpIoDT

Cofi_Rolex

Player
Player
Joined
May 31, 2023
Messages
17
dobar dan administracijo 17.07 dobio sam ban za 1.1 (Kreirani račun vlasništvo je autora, vaš račun se ne može dijeliti niti trgovati.)
to je pocelo u nevembru 2022 poceo sam igrati najbolji projekat ,,Grand Rp" nakon 3 meseca ulaganja vremena u grand dobio sam ban za 1.3 (Svaka prevara protiv igrača je zabranjena | TRAJNI BAN i ne nadoknađujemo izgubljeni novac.) smorio sam se i pitao se kako da nastavim igrati grand ( ne znajucu da mozes imati 1 twink )
Pitao sam najboljeg druga filipa da mi pozajmi njegov acc ( zivimo u istoj ulici zivi 3 kuce od mene ) on mi je pozajmio acc a on je napravio novi.
Mom drugu nikoli baci ID 21867 sam rekao da me prijavi za gp 1.1 administraciji jer nisam hteo da vas lazem i da rizikujem RP zivot, nakon 2 sata sam dobio ban. ako bi mogli da mi pruzite poslednju sansu da udjem u ovaj grad i ne izalzim iz njega ja bi vas molio,

Prihvatam skidanja novca i automobila i Grand Coinsa ako treba

takodje sam dobio 1.4 ako moze da se skine za Gp 1.1 a da ostane 1.4 to mi je sasvim uredu sacekacu 60 dana nije nikakav problem

hvala na izdvojenom vremenu za citanje!
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,630
Odbijeno, ovaj nalog je kupljen i ne mozete vi dobiti unban na njega
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom