Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
18441
Players nickname
Teo Ahil
Administrators nickname
Minolina Ashford
Date
Jul 30, 2023
Time
00000
Proofs
xxx

Teo Ahill

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
68
Dobar dan administracijo.Dobio sam ban za G.P 6.14. Najme desava se situacija da moja dva druga dolaze i pocinju da robaju nekog lika.Posle toga ja dolazim i moj drug mu trazi pare.Bili smo na discordu i govorio sam mu da ne radi to.Nastavio je to da radi te je taj lik dosao i dao mu je pare.Posle toga je dosao Aldin Versttapen i spustio se dole i reko da cemo svi dobiti banove.Rekao sam odma da nisam povezan sa situacijom i da nisam kriv sto je moj drug trazio pare.Jesam drzo puske i robali smo ga zajedno ali ja nisam uzeo pare mozete da proverite i vi sami da nisam uzeo nista.Hteo bi da opet da nastavim da igram jer nisam iskreno kriv.Ja se izvinjavam tom decku ali ja iskreno nisam mogao da uticem na druga koji je uporono trazio novac od njega.Rekao sam mu da prekine ali je bilo uzaludno.Nisam bio ja uzeo ni 1dolar od njega nego je moj drug uzeo 50k ako sam tako dobro razumeo od njega.Hvala na razumevanju i nadam se da cu dobiti unban.
V
 

Teo Ahill

Player
Player
Joined
May 6, 2023
Messages
68
Takodje da navedem od kada ako tri clana dobiju ban ide warn na fam trebalo bi da dobije fam warn ali onda ne mi ban
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom