Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected NLR, FearRP, NonRP, FailRP, RPS, OOC | 42945

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
46159
Players nickname
Mikri Mouse
Suspect ID
42945
Date of violation
Jul 30, 2023
Time of violation
16:56
Proofs
https://youtu.be/1Dw2DDAN54w

Mikrii Mouse

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
37
Postovanje administracijo,doticni gospodin na snimku se vise puta vracao i dolazi non-stop ispred nase familije i ne dozvoljava nam da radimo nas RP, non-stop troluje i ne zeli da se odmakne, ja ne znam da li je toj osobi ovoliko dosadno u zivotu da nema sta drugo da radi.Vidjao sam po forumu da se dosta ljudi zali na ovog decka tako da bih molio da se ovo sankcionise.To se ne resava na ovaj nacin nadam se da se slazete sa mnom. Hvala !
Prvi snimak :
Drugi snimak:
 

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
504
Postovanje administracijo,doticni gospodin na snimku se vise puta vracao i dolazi non-stop ispred nase familije i ne dozvoljava nam da radimo nas RP, non-stop troluje i ne zeli da se odmakne, ja ne znam da li je toj osobi ovoliko dosadno u zivotu da nema sta drugo da radi.Vidjao sam po forumu da se dosta ljudi zali na ovog decka tako da bih molio da se ovo sankcionise.To se ne resava na ovaj nacin nadam se da se slazete sa mnom. Hvala !
Prvi snimak :
Drugi snimak:
kao i sto sam napisao u zalbi mnoga krsenja pravila kao i sto se ovde krse pravila MASS MG ... tako da administracija neka odluci hvala
 
Last edited:

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
504
a sto se tice nrl mogu da okacim pov kako sam cekao admina da dodje jer ste krsili pravila. neka administracija zatrazi dostavicu.
 

Konte Elpatron

Player
Player
Joined
Jun 1, 2023
Messages
504
napisao si razne zalbe ovde na mene nzm koju sam prekrsio ne znas pravila posavetuj se sa nekim pre nego sto nesto okacis za tvoje dobro a i za server bi bilo dobro da se ociste takvi ljudi.
 

Mikrii Mouse

Player
Player
Joined
Jul 16, 2023
Messages
37
a sto se tice nrl mogu da okacim pov kako sam cekao admina da dodje jer ste krsili pravila. neka administracija zatrazi dostavicu.
Ne vracas se na mesto gde si ubijen ne secas se te situacije, admina pozoves kad se ponovo rodis, ili okacis fail na forum...
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom