Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Leo Luxury

Player
Player
Joined
Jan 19, 2022
Messages
236
Ime:Leo Lacoste
Pol:Muski
Starost:37 god
Rasa:Bela
Nacionalnost:Rusi
Mesto rođenja:Los Santos
Otac:Kayn Darkin
Majka:Skyler Darkin
Pol:Muski
Težina:85kg
Visina:200cm
Boja očiju; Plave
Boja kose:Siva
Tetovaže: Po celom telu
Prednosti: Puno iskustvo u gradu i mnogo drugih stvari
Slabost:nervoza


Životna priča: 200+ reči
Vako je moj zivot poceo kad sam se rodio 1986.I kako je moj otac poce da radi kao direktor u Fib.On je bio po celi dan na poslu i jedva moja majka je postigla svoje poslove i po celi dan da pravi jelo za mene i mog oca dal da pazi mene da ne napravim neku nesrecu da iskrism nesto nije znala sta da pravi.Kad sam odrasto sa 18 godina sam poceo da radim u policiji(lspd),pa posle u sahp,fibu i vladi tako sam mislio da cu uspem u zivot ali sam se lago sve dok nisam dozno sta moj otac zapravo radi.Kad sam dozno taj poso je bio kriminalna zajednica Marabunta tad sam mu se pridruzio i ucestvovo u sve sta radi.Tako smo svaki dan ubijali policajce krali od nijh i tako je moj otac posto jedan od najacih kriminalca u gradu.Tako dan danas smo ja i moj otac smo zavrsili u bloodse pa u ballase i na kraju smo i dan danas u balase i radimo kriminalne stvari kao sta su talacke placka na guns.Sa ocem smo
bili u svakoj bandi ballas,vagos,marabunta,bloods,ballas moj otac je bio lider tih bandi i tad je ta banda bila mnogo uspesna.Tako mogu opisat moj zivot.


Ishodi:
1-Leo je spretan da izvuce borbu 1v2
2-leo je spretan da vozi auto za off road do 70kmh
3-Leo je spretan da pretrazuje sa revolverom i tejzerom u ruke
4-Leo je spretan da pruza prvu pomoc sa revolverom i tejzerom u ruke
5-Leo moze ubit nekoga bez razlog.(5sec pravilo)
6-Leo moze koristit heavy oruzje jer ima puno iskustva
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,041
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom