Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
33835
Players nickname
Bane Sipti
Suspect ID
46904
Date of violation
Aug 1, 2023
Time of violation
8 1 2023
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=7t9O-HnZqGI&feature=youtu.be

Bane Sipti

Player
Player
Joined
Dec 2, 2022
Messages
26
U videu se moze videti samo kraj incidenta. Osoba se pravila da je nova na serveru i ja sa dobrom namerom sam zeleo da joj pomognem. Pitao je koliko generalno kosta grand rp tiket i ja sam odgovorio misleci da on zapravo prodaje grand rp tikete (one zelene). Nudio mi je da za milion uzmem 7 grand tiketa jer sam mu pomogao oko toga i onda smo otisli do banke gde sam podigao milion da bih kupio te tikete od njega. On mi je za milion ponudio 1 kripto valutu i onda cak i u videu se moze cuti kako kaze da mu je krivo sto je to uradio. Predpostavljam da je to novi akaunt koji je napravio da bi prebacio pare na drugi ili drugaru da posalje pare ali vi to proverite. Hvala na razumevanju
 

Lacman Kurtzman

Player
Player
Joined
Nov 14, 2021
Messages
948
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.​
  • ID 46904 dobit će kaznu za G.P. 1.3
  • ID 33835 dobit će kaznu za MG
  • Generalno Pravilo 1.3 - Svaka prevara protiv igrača je zabranjena.
  • Metagaming (MG) - Koristenje OOC informacija u IC korist / Mesanje OOC i IC chatova. ( Korištenje VoIP programa kao što su Teamspeak, Skype, Discord i Ventrilo za komunikaciju s IC-om tijekom igre strogo je zabranjeno.)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom