Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Licna Biografia I Proksn Foden I 29894

Rejected
Status
Not open for further replies.

Proksn

Player
Player
Joined
Oct 6, 2022
Messages
22
Ime: Proksn Foden
Pol:Musko
Godine:21
Rasa:Bjelac
Nacionalnost:Englez
Mjesto rodjenja:Novogrod
Sexualnost:Heterosexualac
Tezina:67KG
Visina:187cm
boja ociju: plava
boja kose:crvena
Slabost: slabi zivci
Prednosti: imam mnogo iskustva u voznji

Životna priča:
Proksn je sin profesionalnog vozača rally-a Harry-a i majke Emily koja je bila policajka. Nismo imali puno para jer moj otac imao sponzora koji nije mogao financirati sva natjecanja pa je on iz svog dzepa neka natjecanja financiro. Majka je htjela da krenem njenim stopama i ucila me baratati oruzijem. Tokom odrastanja sam radio neke male poslice kako bih zaradio i kupio sebi neku brendiranu stvar jer su me u skoli provocirali jer nisam nosio brendirane stvari i jer sam iz Engleske. Tada sam poceo ići u teretanu i tada sam usao u lose drustvo ali sam opet htjeo da ucinim majku sretnu da postanem policajac.Otac je me je od 14 godine ucio voziti a sa 16 me je poducavao rally voznji di sam zavolio voznju automobila. Iako sam htjeo da ucinim majku sretnom opet mi je voznja automobila bila draza. Sa 16 godina sam se poco druziti sam nekim sitnim bandama i tu sam zavolio takav zivot. sa 18 godina sam postao policajac ali nakon 2 godine sam shvatio da to nije za mene i otiso u kriminalne vode. I ako sam u band ostala mi je ljubav prema autoobilima i prema rally voznji .U policiji sam dosta vjezno pucanje sam oruzijem i sad u bandi dosta koristim oruzije.Kad sam dao otkaz u policiji napalo me je dvojica naouruzanih ljudi a ja sam bio bez icega.Tu su me fizicki napali di sam se ja uspjesno branio nakon sto sam ih iznerviro jer sam se branio oni su izvadili pistolj i poceli pucati ja sam se uspio izvuci od metka i izbiti pistolj jednom od njih iz ruke i tada sam ja zapuco i odbranio se od njih dvojice.Ima dosta ljudi kojima smetam pa moram nisti pusku sa sobom po gradu radi sigurnosti


Ishod:
1.Proksn moze da se odbrani u borbi 2v1
2.Proksn ima spremnost voziti off road od 50 km/h
3 Proksn moze koristiti heavy oruzje jer ima mnogo iskustva
4.Proksn moze ubiti nekog bez doboljnog rp razloga
 
Last edited:

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,024
Biografija ODOBRENA!

2.Proksn ima spremnost voziti off road od 50 km/h - Mozete samo offroad vozila voziti do 50kmh


Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom