Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.

Don Dimitri

Player
Player
Joined
Apr 6, 2023
Messages
29
Ime: Dimitri Don
Pol: Muškarac
Starost: 26
Rasa: Bijela
Nacionalnost: Hrvat
Mesto rođenja: Čakovec
Otac: Aleksandar Shelby
Majka: Lea Rokic
Težina: 90 kg
Visina: 185 cm
Boja očiju: plava
Boja kose: crna
Tetovaže: leva ruka, desna ruka, prednji dio tijela, zadnji dio tijela
Prednosti: Strpljivost,Snaga,Pamet,inteligentnost, lukav, iskusan
Slabost: korupcija, svađa, nervoza


Životna priča: Dimitri se rodio u malom mjestu Čakovec u velikoj zamlji Hrvatskoj, gdje je odrastao vrlo siromašno s malim životnim uslovima,vec od njegovih mladih nogu imao je mržnju prema policajcima jer je večina njih bila korumpirana, jednog tmurnog dana su mi vodili oca Aleksandra Shelbiya na brdu gdje su ga maltretirali i pokrali mu sav novac što je imao , kada je došao kući bio je cijeli krvav od strane policije i rekao je "sine nemamo više što da jedemo korumpirani policajci su me pokrali" Dimitri se je tu pukao i htio se osvetiti tim policajcima jer su mu unistili djetinstvo, mama Lea Rokic se je vratila s dugog puta iz Italije i sve sam joj ispričao , Dimitri je živio još deset godina u siromaštvu, nakon toga je napunio osamnest godina i desilo se nešto tragično: njegov otac Aleksandar Shelby se razbolio i umrao je dva dana nakon Dimitrijevog osamnestog rođendana , Dimitri je ostao samo s njegovom mamom Leom Rokic i odlučio se osvetiti korumpiranim policajcima, Dimitri je došao u policisku stanicu i pronašao policajce koji su mu maltretirali njegovog oca, Dimitri ih je upucao s pištoljem kojeg mu je poklonio otac Aleksandar Shelby prije nego što je preminuo, Dimitri je napunio 26 godina i osnovao familiju gdje je dalje živio i sprječavao korupciju i siromaštvo.


Ishodi:

• Dimitri može pružati prvu pomoć, pretraživati,pokupljati stvari s poda s revolverom, jer je snažan,sposoban lukav i iskusan

• Dimitri ne treba imati validan razlog da nekog ubije jer mu ide na živce (poštuje pravilo 6.15)


• Dimitri može da vozi off-road vozila do 60 km/h zbog njegove spretnosti



• Dimitri može de se sam suprotstavi na dvoje ljudi jer je snažan težak i visok



• Dimitri može koristiti drogu zbog njegovog sječanja na preminulog oca



•Dimitri može rukovati s oružjima: heavy shot gun, heavy sniper , light maschine gun jer je snalažljiv,lukav i jak
 

Biggus Nibbus

Player
Player
Joined
Apr 21, 2022
Messages
3,024
Biografija ODOBRENA!

Pripazite na pravilo PG.
Pripazite na pravilo P.D 1.6

S obzirom da se radi o personalnoj biografiji sve stvari vezane za organizaciju vam nisu dozvoljene
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom