Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
11002
Players nickname
Strale Flo
Administrators nickname
Biggus Nibbus
Date
Aug 5, 2023
Time
21:30
Proofs
xxx

mihajlo Nikolic

Player
Player
Joined
Jun 5, 2022
Messages
388
dobio sam ban na Main acc i Twink acc za GP 1.1 iz meni nepoznatog razloga.Takodje su dobili dva coveka koji od pocetka igraju samnom(16409,13322).Ako moju zalbu prihvatite i poverujete meni molim da unbanujete i njih jer verujem da smo svi banovani iz istog razloga pa bi ja malo da objasnim pricu.Mogu pretpostaviti zasto je doslo do nesporazuma jer znam da vi admini mozete videti sve od kompjutera na kom igramo do IP adrese i Epic Games naloga.Da ne ulazim u nase privatne informacije mnogo mi smo svi(ja,16409 i 13322) rodjena braca.Jedan od nas zivi u drugoj kuci(ne zivimo svi u istoj).Ponavljam necu da ulazim u privatne info. ali mogu da objasnim nekome iz administracije privatno.Imamo tri kompjutera i nekad kada smo jedni kod drugih ulazimo na svoje account-ove preko drugih (nasih) kompjutera.Nikada nismo prodavali akauntove niti ih delili ili davali jedni drugima.Kada se ja ulogujem na nalog na bratovom kompjuteru, ja i igram na njemu.Ima tu komplikovanih stvari,jer ne zivimo od uvek u istom rasporedu.Administraciji mogu da pokazem sve potrebne dokaze i sve dublje razjasnim,jer mislim da previse svojih informacija odajem ako to pricam ovde.Molim da dobijem/o UNBAN.Mislim da je ovo jedna greska ali mogu da razumem zbog situacije.Idalje svi volimo da igramo ovu igricu i bilo bi mi drago da dobijemo unban.Hvala.

Kako god da pogledamo svako je uvek na istom akauntu.

ZAHVALJUJEM/O

Strale
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,462
Odbijeno, sva 3 naloga su u jednom momentu bila dijeljenja. Izasao sam u susret i pogledao sva 3 naloga ali svako je duzan za svoj nalog da napravi zalbu.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom