Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
9746
Players nickname
Dreaky Greener
Administrators nickname
Mujo Abraham
Date
Aug 7, 2023
Time
06:15
Proofs
0000

Kajmak :(

Player
Player
Joined
Aug 7, 2023
Messages
13
Leti vreme drugacije razmisljam sve okolo drugacije ne znam kako poceti :(. UVEK ova tema pogadja jer je uvek vredila to vreme :(.
Stid me je vise napisati appealove ali milsim da stvarno vredi biti uporan u necemu kao i u mnogim stvarima u zivotu.
Zaplako dok pisem al sta cu takva je ova situacija i zao mi je sto je tako i sto se tako zavrsila.
Mislim da je mali % ljudi koji bi osetili tu bol tu nostalgiju koju osecam uvek kad se setim vremena kad sam igrao neprestajno na grand Ali kao sto kazu "svemu dodje kraj".
Jednostavno ne mogu da verujem neopisiv osecaj Tuga Bol u srcu i to jak. koliko dugo vremena provedenih na grandu koliko novih prijatelja stekao znanja cak i o zivotu.
Ali mozda ovo nije slucajno Mozda je ovo jedna velika lekcija ja sam ne mogu da znam zbog emocija. Ne mogu sebe da razumem zasto bas to vreme bas to mesto bas ja ZASTO.
Sta bih ja sve dao samo da imam jos jednu sansu da se vratim u to vreme i da sve bude kako treba da jos uvek mogu imati taj pravi osmeh.
Znam da 90% vas nece citati ni pola ovoga ali ja za sebe smartam da vredi pokusati
Ne pisem ovo da se ulizavam za unban.
ja sam vrlo svestan da sam Prekrsio pravilo i da ste doveli tacnu odluku samo pisem jer ne mogu da trpim to. tu bol jer mi nedostaje sve sto sam stekao na grand.
Ako me ne unbanate Onda se ovom prilikom zahvaljujem svim igracima koji su mi stavili PRAVi osmeh na lice. Vas necu nikad zaboraviti :).
id 4778 Brat moj hauba koliko sam vremena s tobom proveo i svaki sekund je bio vredan toga ne kajem se sto sam zamenio grand sa zivotom to vreme
isto i bratu 4738 ni tebe necu zaboraviti :)
id 120
id 9743 Moj brat zbog kojeg smo i imali sve to na grandu.
a pre svega toga id 1013 zbog kojeg sam i dosao na grand
4735 ako se tacno secam Kayn darkin Posten covek i hvala njemu sto se strogo drzio pravilima dok je drzao FiB kad se samo setim situacija s FiBom boze mooj koja nostalgija.
da ne zaboravim Majora najbolji admin ne ljutim se sto me dosta mnogo puta jailo njegov posao i ponosan sam sto je tako i bilo.

Makedonci Sumari jbg ne secam se ideve ali ni vas necu zaboraviti :).
Nedostajete Mnogo :(
i da se zahvalim Bratu DON JEANS najbolji 24777 ja misli id brat koji je mnogo puta bio lider i to dobar lider i admin :)
Ovo je verovatno zadnja molba za unban jer ako niste do sad mislim da necete ni sad da me unbanate.
primite moje izvinjenje :(
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom