Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
39796
Players nickname
Vuk Phillips
Administrators nickname
Aldin Verstappen
Date
Jul 26, 2023
Time
00:00
Proofs
https://imgur.com/a/ajhq8cm

Vuk W

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
12
Ja sam bio na odmoru protekle 3 nedjelje. Kada sam se vratio ugledao sam ban na mom racunu. Pisalo je da je BugAbuse u pitanju ali mi nije bilo jasno. Pretpostavljam da se radi o situaciji kada su se vozila mogla besplatno osigurati. Nijesam ni najmanje razmisljao da je to neki bug i da se nesto moze desiti i da mogu biti velike posljedice. Mislio sam da je to nagrada povodom novog updatea. Kada sam dosao i htio da osiguram moja vozila zajedno sa mojom familijom, prisao sam radniku iz SAHPA i rekao da zelim da osiguram on je rekao u redu provjerio mi pasos i sve je bilo kako treba. On mi je ponudio i rekao mozes besplatno da osiguras ja sam se zacudio i upitao ga kako a on mi je rekao "eto samo tako" ja sam bio zacudjen ali i srecan i rekao u redu onda, hvala. Pretpostavljao sam da je to zbog updatea jer mi nista nije drugo padalo na pamet. Nije mi ni najmanje bilo jasno o cemu se radi ni da je to neki bug. Osigurao sam kola i vratio se kuci. Zelim da se izvinim administratorima ovog projekta jer ne zelim da iskoristim nesto sto nije po pravilima. Izvinjavam se jos jednom zbog toga ovo mi je prva ovakva greska a ni ona se ne bi desila da sam svjesno ovo uradio. Ovo mi je prvi ban i zbog toga mi je jako zao. Vjerujte mi da se ova greska vise nikad nece ponoviti. Bilo bi mi jako drago ukoliko ovo prihvatite ali odluku ostavljam Vama i sa svime se slazem sto odlucite.
Lijep pozdrav!
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom