Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
43055
Players nickname
Maxed Miller
Suspect ID
38498
Date of violation
Aug 10, 2023
Time of violation
17:42
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=YxX6Wjosgvo

BoxerMoxer

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
16
Za vrijeme rada na poslu Kolekcionara. Imali smo situaciju di smo bili prisiljeni izvaditi oružje te je dužnik kojem smo izbijali dug pobjegao.
Kao što smo naveli gore prijavljujemo ga za ovo pravilo. Jer smatramo da je trebao podići ruke i surađivati sa nama.
L.P. Maxed Miller
 

Luka Bilder

Player
Player
Joined
Jan 26, 2023
Messages
96
Za vrijeme rada na poslu Kolekcionara. Imali smo situaciju di smo bili prisiljeni izvaditi oružje te je dužnik kojem smo izbijali dug pobjegao.
Kao što smo naveli gore prijavljujemo ga za ovo pravilo. Jer smatramo da je trebao podići ruke i surađivati sa nama.
L.P. Maxed Miller
E ovako posto ste nasli da se pravite pametni a juce usli u grad parking je green zona tu ne smijete da me ubijate robate i pricate da podignem ruke i da pisete dugove pokazi pov kako ste me do tad ubijali bez brojanja i da ste brojali green zona takodje tu jedino krsim fear rp jer nisam digao ruke ali green zona gdje ne smijete da dizete puske ninakoga mogu da okacim pov gdje mi je tvoj kolega rekao da sam peder i gdje pucate admina.Zatim pravilo P.Z.Z.1.1 je pucanje u green zoni ja to nigdje nevidim.I zamolim bih ADMINISTRACIJU da ovdje ne dobijem kaznu za fear rp jer ipak ovo je GREEN ZONA gdje nesmiju da mi traze DA DIGNEM RUKE.
 

Luka Bilder

Player
Player
Joined
Jan 26, 2023
Messages
96
Za vrijeme rada na poslu Kolekcionara. Imali smo situaciju di smo bili prisiljeni izvaditi oružje te je dužnik kojem smo izbijali dug pobjegao.
Kao što smo naveli gore prijavljujemo ga za ovo pravilo. Jer smatramo da je trebao podići ruke i surađivati sa nama.
L.P. Maxed Miller
Takodje vi ovdje jedino krsite P.Z.Z.1.1 i G.P.6.15 sa jos dosta pravila.
 

Luka Bilder

Player
Player
Joined
Jan 26, 2023
Messages
96
Za vrijeme rada na poslu Kolekcionara. Imali smo situaciju di smo bili prisiljeni izvaditi oružje te je dužnik kojem smo izbijali dug pobjegao.
Kao što smo naveli gore prijavljujemo ga za ovo pravilo. Jer smatramo da je trebao podići ruke i surađivati sa nama.
L.P. Maxed Miller
Predlazem povuci zalbu jer ce te svi dobit G.P.6.15 P.Z.Z.1.1
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Nakon pregleda zalbe, trenutno je ne mogu zakljuciti.

- Dostavite POV od pocetka situacije
- Imate 12h da dostavite


 

Albert Sulejman

https://i.imgur.com/phtHcNI.png
Player
Joined
Jul 17, 2023
Messages
213
Robas ga usred grada ?
Bolnicaru pricas o kriminalne aktivnosti i kazes mu kada da ga dignde za da ga robas
P.Z.Z.1.1 Je pucanje u zelenu zonu a na povu se nevidi da osoba drzi pusku ?
Kada si poceo snimati i kada si zavrsio snimati se nevidi sto se smatra pod 6.17
 

BoxerMoxer

Player
Player
Joined
Aug 10, 2023
Messages
16
Robas ga usred grada ?
Bolnicaru pricas o kriminalne aktivnosti i kazes mu kada da ga dignde za da ga robas
P.Z.Z.1.1 Je pucanje u zelenu zonu a na povu se nevidi da osoba drzi pusku ?
Kada si poceo snimati i kada si zavrsio snimati se nevidi sto se smatra pod 6.17
a jesi mi pametan di bi ga trebo robati u ghetu da mu priđem i kazem ee aj samnom u gheto da ti izbijem dug narvno da svi bjeze ko picke kad im treba izbiti dug a koliko ja znam roki Pravi kamatari u RL izbijaju kicmu za pare pa stani malo kakvi je ovo posao kamatara u grand rp kada te igrac ne jebe ni pet posto pa bjezi od tebe sta bi ga ja trebao vijat pa stani malo ne ide to tako
 

Luka Bilder

Player
Player
Joined
Jan 26, 2023
Messages
96
a jesi mi pametan di bi ga trebo robati u ghetu da mu priđem i kazem ee aj samnom u gheto da ti izbijem dug narvno da svi bjeze ko picke kad im treba izbiti dug a koliko ja znam roki Pravi kamatari u RL izbijaju kicmu za pare pa stani malo kakvi je ovo posao kamatara u grand rp kada te igrac ne jebe ni pet posto pa bjezi od tebe sta bi ga ja trebao vijat pa stani malo ne ide to tako
Da si me naso negdje u sumu pa ajde ali u green zonu blizu lspd-a da nabijas dugove bas si neki ropleyer
 

Don Jeans

Player
Player
Joined
Jun 9, 2022
Messages
1,712
Nakon pregleda zalbe, odlucio sam je Odbiti.

- POV nije dostavljen u odredenom vremenskom roku
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom