A srác azt mondta, hogy sokszor figyelmeztetett, mióta elhagytuk a várost. Egyiket sem hallottam. Sok esélye volt, mivel az autója gyorsabb volt, mint a teherautó. Arról nem is beszélve, hogy ha ki akarna rabolni, akkor több autó és ember lenne körülöttem, de ő egyedül volt.
Last edited: