Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
11372
Players nickname
Tobias Castle
Suspect ID
27767, 1847, 42606
Date of violation
Aug 17, 2023
Time of violation
19:22
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=R9u_eA-SUaI

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Postovana administracijo,

Momci dolaze ispred moje kuce i bejtaju radeci FEAR RP i blokiraju mi garazu kako bi izazvali reakciju od nase strane da napravimo 6.15 ili da ih pregazimo kad izlazimo iz garaze kako bi nas okacili za VDM. Kao sto vidite nakon upozorenja i normalne price oni ne prihvataju razgovor vec nastavljaju sa bejtingom. Moja familija je dobila 3 warna i skidanje neformalne bas iz ovog razloga jer smo bili izazivani od strane bejtera kako bismo prekrsili pravila grada o cemu sam obavestio administratore i objasnio im situaciju vise puta, a oni su mi rekli da ako imam pov to okacim na forum i evo sad imam tako da bih vas zamolio da se ovaj bejting vec jednom nastrozije kazni jer ovo nije prvi put da se ubija role play i da zalbu pogleda neko od visih admina.

Hvala

Baiting - Izazivanje - Namjerno dosadni/iritirajući igrače kako bi dobili reakciju od njih
 

Ferid markovicc

Player
Player
Joined
Jan 22, 2023
Messages
73
Ja sam cekao druga koji mi je rekao da ga tudi sacekam ja neznam sta je tvoj problem sto stojim na cesti
 

Ale Vassago

Player
Player
Joined
Dec 12, 2021
Messages
356
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
  • ID 18476 dobit će kaznu za Baiting
  • ID 27767 dobit će kaznu za Baiting
  • ID 42606 dobit će kaznu za Baiting
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom