Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved BAITING | 2827, 27767, 18476, 42606, 6358

Your ID
11372
Players nickname
Tobias Castle
Suspect ID
0000
Date of violation
Aug 17, 2023
Time of violation
19:35
Proofs
https://youtu.be/akU2nQjK5i4

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Postovana administracijo,

Kao sto mozete videti u zalbi koju sam vec okacio za situaciju koja se desila pre ove situacije Pending review - Baiting | 27767, 1847, 42606 momci i dalje nastavljaju sa baitingom pa reko da okacim i jos jednu situaciju jer im ova prva nije bila dovoljna jer momci nemaju nikakav role play sadrzaj nego dolaze kako bi bejtali i izazvali reakciju. Kao sto mozete videti jedan od njih id 27767 kaze da namerno ne zeli da se pomeri od garaze, a ujedno i mgaju.
Takodje da napomenem da su admini vise puta pozivani ingame i ni jedan od njih se nije odazvao. Molim da se ovaj baiting nastrozije kazni

Baiting - Izazivanje - Namjerno dosadni/iritirajući igrače kako bi dobili reakciju od njih

Hvala
 

Ferid markovicc

Player
Player
Joined
Jan 22, 2023
Messages
73
Ja sam cekao druga koji mi je rekao da ga tudi sacekam ja neznam sta je tvoj problem sto stojim na cesti
 

Lil Joco

Player
Player
Joined
Jul 27, 2023
Messages
17
Niko vas nije vređao. Ako imaš pov gde te vređam uzmi pa okači... Uživaj
ja neam pov ali zahtevam ceo pov da okacis ti,a ako nemas pov toga onda sto nisi snimio kad ste ti i tvoj drugar vredjali nas ??????
 
Top Bottom