Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Approved MASS RULE BREAK | 47461,13965, 27968, 8802, 3884. 612, 11502

Status
Not open for further replies.
Your ID
15919
Players nickname
Muci Alberta
Suspect ID
47461,13965, 27968,
Date of violation
Aug 19, 2023
Time of violation
00:10
Proofs
https://youtu.be/b2rsUVbWT4M

Muci

Muci, najbolji u struci
Player
Joined
Jun 12, 2022
Messages
59
Sve se vidi u snimci.

Osobe me dizu tri puta i pljackaju i ako sam se upustio u rp
 

Bojan Otpisan

Igru igram od malena...
Player
Joined
Jan 7, 2022
Messages
586
Mi smo dosli vidjeli neke ljude i pobili ih pa te robali, mislili smo da si jedan od njihovih, ovdje 612 3884 8802 ni 11502 nisu nikakva pravila prekrsili. Mi nismo pojma imali da si ti bio roban mi smo sastavili sve sto se kretalo pa tako i tebe.
 

Don Dimitri

Player
Player
Joined
Apr 6, 2023
Messages
30
Mi smo dosli vidjeli neke ljude i pobili ih pa te robali, mislili smo da si jedan od njihovih, ovdje 612 3884 8802 ni 11502 nisu nikakva pravila prekrsili. Mi nismo pojma imali da si ti bio roban mi smo sastavili sve sto se kretalo pa tako i tebe.
Mi smo ga prije sto ste dosli robali ko familija, on se vec tu nije bojao za svoj život, zvali smo vise sile , oni su nafgledavali cijelu situaciju, ja ne znam stvarno de smo mi uopste prekrsili kakvo pravilo ni mi a ni ekipica poslije nas, ti si samo sebe roportovo na ovoj zalbi, uzivajte
 

Misal Sacy

Player
Player
Joined
Jul 14, 2023
Messages
281
Nisam ucestvovao u ovaj rob, al nikad nisam video jaci self-report 🤣🤣 Govorish kao Fail Rp nesto a ti neces da podignesh ruke kad ti oni govore.I da su prekrsili neko pravilo a ocigledno je da nisu ti trebash njih slusat jer nisi ti taj koi ces govorit ko je sta prekrsio itd. Za to je tu nasa draga Admimistracija🤗.Tako da jedino sto vidim u ovom Povu je kako ti radish Fail Rp jel prekidash RP ...🥱
 
Last edited:

Dragan Gagy

Player
Player
Joined
Nov 16, 2022
Messages
376
Nisam ucestvovao u ovaj rob, al nikad nisam video jaci self-report 🤣🤣 Govorish kao Fail Rp nesto a ti neces da podignesh ruke kad ti oni govore.I da su prekrsili neko pravilo a ocigledno je da nisu ti trebash njih slusat jer nisi ti taj koi ces govorit ko je sta prekrsio itd. Za to je tu nasa draga Admimistracija🤗.Tako da jedino sto vidim u ovom Povu je kako ti radish Fail Rp jel prekidash RP ...🥱
i PG prica dok je mrtav
 

Tefo Koturic

Player
Player
Joined
Nov 26, 2021
Messages
2,801
Nakon pregleda dokaza, odlučio sam Prihvatiti ovu žalbu.
ID 27968 dobit će kaznu za FailRP
ID 15919 dobit ce kaznu za FearRP+MG
Niste pricali dok ste pretrazivali
Nemate strah za zovot (niste ispunjavali njihove zahtjeve)+spominjete RP pravila u RP radnji​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom