Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
19647
Players nickname
Senshi Vacci
Suspect ID
34668
Date of violation
Aug 19, 2023
Time of violation
22:47
Proofs
https://www.youtube.com/watch?v=ocsn9DgXxnI

Tony Flamingo

Player
Player
Joined
Nov 5, 2022
Messages
7
Forum warrioru postavi cijeli snimak ako imas muda a ne rezati..covjeka ste prvo ubili jer nije stigo podici ruke pa ga podigli sa pistoljem u ruci i onda robali..covjek je stariji 40+ i nije na forumu i ne zna oko foruma ali ako je potrebno dostavit ce cijeli snimak!
 

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
228
Forum warrioru postavi cijeli snimak ako imas muda a ne rezati..covjeka ste prvo ubili jer nije stigo podici ruke pa ga podigli sa pistoljem u ruci i onda robali..covjek je stariji 40+ i nije na forumu i ne zna oko foruma ali ako je potrebno dostavit ce cijeli snimak!
on sa biografijom moze da radi sta oce sve dok je to stavio da oce da radi na licnu biografiju.
 

Tony Flamingo

Player
Player
Joined
Nov 5, 2022
Messages
7
Administracija moze da proveri moju biografiju, ako se nesto ne slazete, okacite pov, a ne da mi ovde tupite k u komentari ;)
Nemam ti je sta tupit, imam pravo komentirati zato i postoje komentari na forumu. A mozes i vidit da nisam forum tip warrior kao ti i tvoja ekipa jer mi je to bezveze i besmisleno da ekipa poput vas igra igricu da bi stavljali ljude na forum ..ali nije to samo postaviti nego snimiti editat video, stavit na yt pa ovdje..kako vam se samo da..idite se bolje opustiti malo (zaraditi neke pare) u rp ima toliko toga zanimljivoga u gradu a ne gledat samo kako nekoga i nekomu spakovati.. ugl. uzivajte na forumu ja odo u igrici pozzzz
 

Emanuel Ryan

Player
Player
Joined
May 30, 2023
Messages
18
decko ti dizes covjeka sa pistoljem u ruci kao prvo kao drugo pokazi full snimak a ne da rezes snimak pa onda kacis to samo papci poput tebe to rade.
 

Aleksa Wagner

Player
Player
Joined
Oct 31, 2021
Messages
287
ti mozes radit kako hoces? sve po svom? ti si drugaciji jel
 

Micaaaaaa

propali drogas
Player
Joined
Feb 21, 2023
Messages
228
ti mozes radit kako hoces? sve po svom? ti si drugaciji jel
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom