Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Status
Not open for further replies.
Your ID
37168
Players nickname
Beli Salvatore
Suspect ID
19930 26845 10793
Date of violation
Aug 23, 2023
Time of violation
19.54
Proofs
https://youtu.be/m8eTrlMTuIg

Beli Salvatore

Player
Player
Joined
Feb 6, 2023
Messages
151
Mislim da je sramota za jednu organizaciju kao sto je FIB da ovako ode sa racije. Na sred prolazne ulice (RICHMAN) su se odjednom pojavili 10 upitnika "Drzavnih sluzbenika"koji su odlazili sa racije. Na koji nacin ? Kakav to utisak ostavlja na druge igraci i koji je to roleplay ? FIB velika sramota. I pritom su ispred moje fam kuce ostavili 5 automobila svoje organizacije sto cete videti u drugom povu. Pricao sam sa 2 admina Daka I Vlada koji su potvrdili da fib to nije smeo da radi ni prvo ni drugo. A kacim i pov gde admini kazu da to ne sme da se radi. Toliko od mene, hvala.


POV 1:(FIB masovno ide na org putem F1) :
POV 2:(FIB automobili na mom posedu ) :
Preko 10 min su automobili bili tu dok admini nisu dosli da pomere sto se vidi u POV-u 3.
POV 3: (razgovor sa administracijom)
 

Akeno Himejima

Player
Player
Joined
Aug 23, 2023
Messages
20
Mislim da je sramota za jednu organizaciju kao sto je FIB da ovako ode sa racije. Na sred prolazne ulice (RICHMAN) su se odjednom pojavili 10 upitnika "Drzavnih sluzbenika"koji su odlazili sa racije. Na koji nacin ? Kakav to utisak ostavlja na druge igraci i koji je to roleplay ? FIB velika sramota. I pritom su ispred moje fam kuce ostavili 5 automobila svoje organizacije sto cete videti u drugom povu. Pricao sam sa 2 admina Daka I Vlada koji su potvrdili da fib to nije smeo da radi ni prvo ni drugo. A kacim i pov gde admini kazu da to ne sme da se radi. Toliko od mene, hvala.


POV 1:(FIB masovno ide na org putem F1) :
POV 2:(FIB automobili na mom posedu ) :
Preko 10 min su automobili bili tu dok admini nisu dosli da pomere sto se vidi u POV-u 3.
POV 3: (razgovor sa administracijom)
da im vasi teletabisi nisu ispucali auta otisli bi autima, ne palamudi
 

Fasa

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
117
Packo jedan, icicu f1 kad god ocu ako rp situacija nije u toku, i ne sisaj mi kurac kad ti krivo sto je racija bila, nikakav rp nije izbegnut tim f1, to sto ste nam sjebali sva kola pa nismo imali cime da se vratimo, to cutis a kacis za nesto bzvz. lp i sisaj mi kurac ceo.
 

Beli Salvatore

Player
Player
Joined
Feb 6, 2023
Messages
151
Vasi ljudi su rekli da je vasa krivica sto su kola unistena imam pov i toga nije problem okacicu, a stize jos jedna zalba od juce spremite odbranu za to.
 

Nemanja Zajcev

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
768
Kao prvo pise se Fail,nauci da pises.Kao drugo neka admini provere logove da li su i kako se kola "sama" unistila.Ako ste vi zapalili gratis warnic na fam.Zpo
 

Fasa

Player
Player
Joined
Dec 24, 2021
Messages
117
Vasi ljudi su rekli da je vasa krivica sto su kola unistena imam pov i toga nije problem okacicu, a stize jos jedna zalba od juce spremite odbranu za to.
Niko nije mogao da kaze da je nasa krivica,kako nasa a mi u krugu u drugoj dimenziji?
 

Akira Bushido

Vendetta on top!
Player
Joined
Jan 26, 2022
Messages
123
Zbog ove zalbe sam cu vas raidam opet,sta tebe interesuje sto su fibovci uradili f1,niti je bio RP niti bilo sta,popaso si raid oteli smo vam sta ima da vam otmemo i takodje kola su bila slomljena i skoro svi imaju mogucnost da urade f1 ako su zavrsili situaciju. I kaze se FAIL RP a ne feil nepismeni.
 

Beli Salvatore

Player
Player
Joined
Feb 6, 2023
Messages
151
Kao prvo pise se Fail,nauci da pises.Kao drugo neka admini provere logove da li su i kako se kola "sama" unistila.Ako ste vi zapalili gratis warnic na fam.Zpo
Naravno neka provere, nemam ja problem sa tim a vi kako vidim imate 2 problema.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom