Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
36589
Players nickname
Paco Pac
Suspect ID
19930
Date of violation
Aug 24, 2023
Time of violation
00:00
Proofs
https://youtu.be/g4vwOpFDqJI

Zgembo.

Player
Player
Joined
Aug 2, 2023
Messages
279
Ne znas nista drugo nego plakat i govorit ides na gradski. Ti mali Zajcevu kazes javi se kad naucis pravila grada on je bio lider i admin dok nisi bio na serveru.
 
Last edited:

Nemanja Zajcev

Server Administrator
Server Administrator
Joined
Mar 13, 2022
Messages
747
AU od ove dece i gradskog vise ne moze da se igra igrica..Prepoznajes lika iz fama sa maskom.Vidis da se desava situacija gde je lice bez svesti i ti prilazis bez straha zato sto je green zona.Green zona ne znaci da si zasticen od policije pa da mozes da baitas i tako da se ponasas.Vas 3 pricate na diskordu a povezani ste sa situacijom to ti je automatski warnic ako imate neformalnu.Kazne nisu nista velike,a i svakako su IC stvar.To oko vadjenja iz kola dostavicu svoj POV ako admin zatrazi.
 

Paco Espada

CL enjoyer
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
368
AU od ove dece i gradskog vise ne moze da se igra igrica..Prepoznajes lika iz fama sa maskom.Vidis da se desava situacija gde je lice bez svesti i ti prilazis bez straha zato sto je green zona.Green zona ne znaci da si zasticen od policije pa da mozes da baitas i tako da se ponasas.Vas 3 pricate na diskordu a povezani ste sa situacijom to ti je automatski warnic ako imate neformalnu.Kazne nisu nista velike,a i svakako su IC stvar.To oko vadjenja iz kola dostavicu svoj POV ako admin zatrazi.
Zasto bih imao strah ako nisam nista krivo napravio. Isao sam vidjeti sto se dogadja, a ti si bez ikakvog RP poceo brojati i kurciti se. Ne znam kakav je to RP da ja dodjem policajcu i njemu je prva namjera ubiti nekoga. Sto se tice kazni, po toj logici ja nekome mogu napisati 500k kaznu jer je imao drogu (jer je to navodno "IC stvar"). Admin nema nista traziti tvoj pov jer si bio kod vozackih vratiju dok si me vadio sa suvozackog mjesta. Sve se lijepo vidi.
 
Last edited:

Milovan Ashford

Player
Player
Joined
Dec 26, 2021
Messages
347
Idite pijte čokoladno mleko, ja ne znam dal vaši roditelji znaju šta sve radite i kako se ponašate u igrici, za rl neću ni pomišljam, naučite pravila već jednom i manite se da plačete po forumu na ljude koji znaju pravila. Kačiš čoveka koji je vodio dve organizacije i ti si se našao pametan da ga kačiš.
 

Tobias Rieper CREW

Player
Player
Joined
Jul 30, 2022
Messages
598
Dajte momku medalju vise za najveceg smarača ikada i forum ratnika zasluzio je definitivno.
Paco aka gradski i šamar :ROFLMAO: Samo ne razumem bato sto spominjes CREW na zalbi koja nema veze sa nama, jel tolike posledice ostavljamo na tebe :D imamo jednog u ems-u leci traume dacu ti broj :ROFLMAO:
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
208
Dobro Zajcev jesi malo preterao sa kaznama sve ukupno treba da budu 25k a ne 75k al ajde
AU od ove dece i gradskog vise ne moze da se igra igrica..Prepoznajes lika iz fama sa maskom.Vidis da se desava situacija gde je lice bez svesti i ti prilazis bez straha zato sto je green zona.Green zona ne znaci da si zasticen od policije pa da mozes da baitas i tako da se ponasas.Vas 3 pricate na diskordu a povezani ste sa situacijom to ti je automatski warnic ako imate neformalnu.Kazne nisu nista velike,a i svakako su IC stvar.To oko vadjenja iz kola dostavicu svoj POV ako admin zatrazi.
 

Ognjen Puntik

Player
Player
Joined
Jul 15, 2022
Messages
132
toliko o tvom rpu policija stoji pored onesvescenog lica sa puskama i ti najhladnije prilazis i mgas da je tvoj oni ti broje ti se vracas i ubiju te cim su te digli i krenuli hapsiti kao mali retard bolesni koji ne zna da rpa kreces da places kacim te na gradski i to je jedino sto umes da pricas jer ne znas sta je rp i rp ti zavisi o forumu napravio si gresku i krenes da kukas zato sto te hapse bolje brisi zalbu i ne blamiraj se i usput izbrisi sve vezano za rp jer ne znas sta je to :)
 

Nikola Dunjic

Player
Player
Joined
Jun 10, 2023
Messages
208
toliko o tvom rpu policija stoji pored onesvescenog lica sa puskama i ti najhladnije prilazis i mgas da je tvoj oni ti broje ti se vracas i ubiju te cim su te digli i krenuli hapsiti kao mali retard bolesni koji ne zna da rpa kreces da places kacim te na gradski i to je jedino sto umes da pricas jer ne znas sta je rp i rp ti zavisi o forumu napravio si gresku i krenes da kukas zato sto te hapse bolje brisi zalbu i ne blamiraj se i usput izbrisi sve vezano za rp jer ne znas sta je to :)
Ognjene ajde nemoj toliko baš da ga vređaš
 

Paco Espada

CL enjoyer
Player
Joined
Mar 25, 2023
Messages
368
toliko o tvom rpu policija stoji pored onesvescenog lica sa puskama i ti najhladnije prilazis i mgas da je tvoj oni ti broje ti se vracas i ubiju te cim su te digli i krenuli hapsiti kao mali retard bolesni koji ne zna da rpa kreces da places kacim te na gradski i to je jedino sto umes da pricas jer ne znas sta je rp i rp ti zavisi o forumu napravio si gresku i krenes da kukas zato sto te hapse bolje brisi zalbu i ne blamiraj se i usput izbrisi sve vezano za rp jer ne znas sta je to
 
Last edited:

Nanii

Player
Player
Joined
Feb 4, 2023
Messages
345
Ja ne razumijem ove ljude koji govore da Paco nezna RP pravila i da nezna pravilno RP-ati iako je bio admin gdje je morao nauciti sva pravila
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom