Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Vuk W

Player
Player
Joined
May 16, 2023
Messages
12
Ime porodice: Blaze
Vlasnika porodice i ID: Vuk Nikolic 26071
Broj kuće od porodice: 1682
Forum link od vlasnika porodice: Vuk W
Ime i tag vlasnika porodice na diskordu: NikVuky

Moja porodica i ja tradicionalno decenijama u nazad drzimo familiju koja okuplja svu blizu i dalju rodbinu kao i vecinu ljudi nasega grada. Nakon sto sam odrastao i shavtio da sam dovoljno sposoban odlucio sam se da se odvojim i kreiram svoju familiju. Odlucio sam da pozovem svoga brata da mi pomogne oko familije sa kojim sam se najvise zblizio na sto je on vrlo rado pristao. Kao i u svakoj familiji ili oraganizaciji sef ne moze sve sam iz toga razloga sam ga pozvao kao i jos par ljudi. Svi su se vrlo rado odazvali i uz pomoc njih vec vodim moze se reci uspjesnu familiju. Radim jos uvijek na tome da pomognem svima i da svi zajedno uzivamo kao i da nesto zaradimo. Kao i uvijek pocetak je tezak ali sam se izborio i sa svojim ljudima napravio prije svega dobru zajednicu u kojoj se svi postuju a naravno i familiju koja je spremna na sve buduce ciljeve.

Zadaci porodice:
Ostvariti dobre odnose sa svima.
Imati sve vise imovine
Ucestvovati u sto vise dogadjaja

Porodicna pravila:
Zabranjen je bilo koji vid rasizma, nacionalizma ...
Zabranjeno je vrijedjati ostale clanove
Moraju se pomagati clanovi i biti tu jedni za druge u svim momentima
Moraju se postovati RP pravila

Rankovi u porodici:
1- HOUSE SECURITY
Novi clan jos uvijek na testu
2 - BUISNESS SECURITY
Clan koji je vec tu i pokazo je trud i rad
3 - LOYAL MEMBER
Clan koji je vec tu neko vrijeme i posvecen je familiji
4 - BIG BLAZE
Clan koji rukovodi ubacivanjem u fam i uci ostale igrace kako da postanu bolji i na kraju krajeva dobiju rank up
5 - UNDER BOSS
Clan koji je vec dokazano dobar odlikuju ga rad trud i postovanje za sve je tu I ima sefovo povjerenje
6 - BOSS
Ljudi koji su tu od pocetka i imaju potpuno povjerenje
7- MAIN BOSS

Logo porodice:
vmovL3j.png


Outfit Porodice:
TqAJQET.png
 

Minolina Ashford

Player
Player
Joined
Oct 25, 2021
Messages
1,608
Aplikacija se odbija.

Na drugom nalogu ste banovani, ne mozete biti lider dok Vam ne istekne ban i prodje 30dana od unbana.​
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom