Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Reviewed Ban za 6.15 - unban appeal | Kristina Verstappen

Status
Not open for further replies.
Your ID
7436
Players nickname
Drakaris Gasa
Administrators nickname
Kristina Verstappen
Date
Sep 1, 2023
Time
21:00
Proofs
https://gta5grand.com/forum/threads/469931/

Drakaris Gasa

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
32
Vidite. S obzirom da cesto dobijamo svi upozorenja zbog pravila 6.15, do sada sam uspeo da ne dodjem do 3 upozorenja
6.15 pravilo jedno od pravila koje mnogima nije jasno, odlucio sam da se zalim i mozda nesto uspemo na naucimo svi kao kolektiv.

Ono sto zelim je da mi neko ( NEKO KO ZNA ) objasni tacno pravilo 6.15 ili vam pravilo 5 sekundi.

I naravno s obzirom da mi je kroz familiju proslo 100+ ljudi, skoro svi odgovarali pravila i meni kao lideru i mojim pomocnicima je to pravilo bilo glavno i prvo za pitati ljude pre ulaska u porodicu jer vidim koliko to ide van logike normalnog zdravo razvijenog coveka.

Ima li ovde normalnih i zdravo razvijenih ljudi pitam ja vas dragi moji?

6.15 ?
RP - RolePlay (simulacija realnosti) ?


Pa vidite gospodo, ako vam covek dodje u dvoriste da vam ukrane nesto, ne verujem da cete caskati sa njim. Mozda ako ste zensko.

No dobro, vidite vi njega i on vas upuca u nogu jel treba da mu brojite 5 sekundi ili da ga pucate ako imate cime?


Ovo je prekrseno pravilo 6.15 JA SE USAGLASAVAM DA SAM GA PREKRSIO.

OVO NE SME DA BUDE. Stojim gledam coveka, upucao me je prvi i nakon toga sam ga ubio. Pritom u dvoristu moje familije.
00:45 - SEKUNDA se sve vidi



Sto se familije tice i neformalne, samo su 2 ne 3 moja clana su ucestvovala, ostalo su komsije sa druge strane mirrora dosli kad su culi pucanje, takva je sloga.

Ja imam POV celog dogadjaja gde su moji brojali njegovima ispred kuce i nakon toga se popeli na krov i pucali po njihovih kolegama koji su se zalili. Poslacu ga ako treba, ali ne zelim kaznu ni za koga vec edukaciju i logiku da vec jednom bude neki normalan rp. Nisam ga poslao jer sam 100% bio ubedjen da ce ono biti odbijeno.


I za kraj da se razumemo. Ne zelim kaznu za dragu nam Kristinu, zelim da mi neko kaze da li je realno da vas covek puca a da mu vi brojite 5 sekundi dok vas on puca?? Pitam ja vas braco i seste? Dok vi njemu izbrojite 5 sekundi on je vas ubio 4 puta i ukrao 20 panela...... nazalost, ovo pravilo nema smisla.

Ja brojim svima kao i svi moji i svi smo dobri momci i carevi. INDIGO ne krade panele nikome, ne pljacka ljude na autoputu i slicno.
Ali kad covek pocne po tebi da puca ti pucas njega, nema sta da brojis.
 
Last edited:

Drakaris Gasa

Player
Player
Joined
Nov 7, 2021
Messages
32
Neko vas puca iz daleka

VI treba da trcite prema njemu da mu brojite 5 sekundi???

Ako ga ubijete iz daljine pre nego on vas i prijavi vas vi ste prekrsili GP 6.15 >> ?? <<

Izvinite, ali jel sam zbog ove logike dobio 3. warn i ban i skinuli neformalnu? :D

U brate slatki......

To je ista fora kao za MG, brojim coveku, ne poslusa me, ubijem ga, on napise u chat nisi mi brojao i ako jesam ja to ne smem da procitam jer je MG, a on sto pise mrtav nije MG. hahahahahaha dal ste realni... Pa kome odgovara ovo da bude ovako :D

Logika left the chat.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom