Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!

Rejected Unban appel G.P 1.1 | Kristina Verstappen

Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
26073
Players nickname
Sarchy Queen
Administrators nickname
Kristina Verstappen
Date
Sep 5, 2023
Time
15:57
Proofs
/

Sarchy Queen

Sarchy Queen
Player
Joined
Mar 10, 2023
Messages
29
Postovani Mujo ili Abrahame, danas sam dosla kuci i upalila kompjuter i zateko me je ban na Grand rp. Svestna sam svoje greske zasto sam dobila ban jer su me uputili drugari u pravila koja do sada nisam znala. Tokom rp nisam stekla ova pravila pa ih ne znam u potpunosti, znam pravila tokom igre i ne krsim ih jer sam to stekla iskustvom svo ovo vreme koje provodim na ovom projektu. Ovde sam jako dugo i jednostavno sam zavolela ovu igricu i ne bih volela na ovome da se zavrsi jer sam stekla veliki broj prijatelja koji su mi ulepsalji ovaj projekat i bili tu na akcije koje smo izvodili koje sam kacila na svoj TikTok. Kako sto sam rekla nisam znala za ovo pravilo koje sam prekrsila kada sam bila kod brata koji je malo dalje od moje kuce, sela sam na njegov kompjuter i posto nisam znala sta cu da igram jer nije imalo veliki izbor igrica upalila sam grand. Nadam se da cete mi oprostiti jer se ova greska nece vise desiti.

Htela bi da vam se zahvalim unaprijed sta god odlucili Mujo ili Abrahame <3
 

Sarchy Queen

Sarchy Queen
Player
Joined
Mar 10, 2023
Messages
29
Image
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom