- Joined
- May 16, 2023
- Messages
- 2,091
Napusra igru kako bi izbjegao RP
Napominjem administraciju da sam drugu rekao u discordu da neprica nista da nebi dobio mg
Nije nista bilo vezano za situaciju , samo sam to rekao , ako smatrate da sam pogrijesio kaznite me za MG ali sami procjenite da nije povezano sa situacijom nista
Napominjem administraciju da sam drugu rekao u discordu da neprica nista da nebi dobio mg
Nije nista bilo vezano za situaciju , samo sam to rekao , ako smatrate da sam pogrijesio kaznite me za MG ali sami procjenite da nije povezano sa situacijom nista