Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.

Aleksandar Spasic

Player
Player
Joined
Jul 12, 2022
Messages
217
Informacije
1. Vaše ime IRL: Stefan
2. Vaše godine: 17
3. Vremenska zona: GMT+2
4. Od kada do kada ste inace ingame (Vremenski stavite npr od 10:00 do 19:00): u zavisnosti radnim danima od 15:00 pa do 23:00 otprilike
5. Prosjecna aktivnost po danu(Vremenski): 6-8h
6. Vaš Discord: .fulex
7. Vaše ingame ime: Aleksandar Spasic
8. Vaš ID: 25731
9. Želim biti kurator Crime-a ili State-a: State

Dodatne informacije
1. Zašto želite postati admin?

-Zeleo bih da budem admin jer kao admin imam mnogo iskustva te na fivem serverima te i ovde dok sam bio admin, pomocni admin i lider LSPD-a provodim mnogo vremena igrajući na ovom serveru te mislim da bi pomogao novim igracima a i takodje bi sprecio krsenje pravila.
2. Koje su vaše prednosti?

-Pre svega sam veoma iskustan, kao sto sam i gore naveo o ovom serveru znam sve. Aktivnost mi je zaista velika i uradio bi dosta toga takodje sam ravnopravan prema svim učesnicima rp-a nemam miljenika niti bilo sta poput toga, stoga mislim da bi pomogao ovom serveru koliko mogu, na raznim FiveM serverima sam bio admin i kao i na ovom.

3. Koje su vaše najveće slabosti?

Trenutno nemam koliko ja znam i potrudicu se da tako i ostane.

4. Hoćeš li biti spreman napustiti RP život i postati admin?

Spreman sam.

5. Hoćete li biti spremni prodati svoj biznis? (Zabranjeno je imati biznis dok ste administrator)

Spreman sam ( nemam biznis)

6. Da li postoji neki IRL problem koji vas sprijecava da budete aktivni u ovom trenutku?

Trenutno ne skola me sprecava da igram u prepodnevnim satima ali kao sto sam naveo od 15:00 cu moci da budem na serveru bez problema isto tako vikendima mogu igrati prepodnevnim satima.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom