Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
Mister No
Players nickname
Mister No
Administrators nickname
Napal Fedorov
Date
Sep 13, 2023
Time
19:50
Proofs
https://ibb.co/Y2tH5mK

Mister No

Player
Player
Joined
Sep 13, 2023
Messages
10
Dobro vece svima u administarciji, nov sam na igri i na forumu, veceras mi se desilo to da sam dobio ban ni sam ne znam zbog cega, pise antichet 934, bio sam na zadatku kopanja bakra na kamenu, u tom momentu mi je prisao momak i pitao dal moze da me nabaci na rame , mislio sam da mu to treba za neki zadatak i pristao, nakon sto me nabacio na rame krenuo je da me nosi, aj sto me nosi nego sto se spustio na ulicu i ko da vozi biciklu a ne hoda , gledao sam kako da sidjem sa njega medjutim igrica me izbacila tj dobio sam ban od administratora Napal Fedorov i to ni manje ni vise nego na 9999 dana o_O pa zar tako sa pocetnicima da igra presedne u samom startu :( bar da objasni sta sam uradio itd no eto. bas sam se smorio jer nikad nisam nista koristio od tih k... za igrice nisam dete nit to volim,pa eto ako administracija zeli neka pregleda sve moje aktivnosti i dal sam radio nesto sto je van pameti i dal sam koristio bilo sta sto bi ugrozilo ili ti prevarilo samu igru.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom