Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
23354
Players nickname
lazar cash
Administrators nickname
Aldin Versap
Date
Sep 14, 2023
Time
00:00
Proofs
||

Lazarr Marijanovic

Player
Player
Joined
Nov 20, 2022
Messages
86
Dobro vece dobio sam ban za 1.8 link zalbe gde sam prijavljen Approved - G.P 1.1,G.P 1.4 G.P 1.8 I ID 23354 U pocetku naseg igranja decembra 2022 smo dobili ban za 1.1. Jer smo ja i drug 23077 igrali na isti rostar nalog. Njemu je ivkez dao unban cim sam napisao evo link: Approved - Ban for gp 1.1| Kevin Elkhabib medjutim meni nisu theli daju unban zbog navodnog da je moj acc twink Nakon toga pisem Mazhoru link Reviewed - For Mazhor I kaze da samo main acc moze dobiti unban novi link Approved - For Mazhor Objasnjavam mu da mu je to main a ne twink. A sada navodno sam ja twink mom drugu 23077.I to je cela fama oko toga znaci moguce je da je to nesto se pomesalo jos pre blizu godinu dana sto se desilo jer smo delili roskar i da idalje pise da sam ja njemu twink.A nije jer od unbana ne igramo vise na istim roskar accauntima ja sam nastavio da igram na isti a on je kupio svoj . Znaci ja nisam twink igracu 23077 .Na drugov accaunt nisam usao od bana znaci skoro godinu dana acnije od 20-25 decembra 2022.Oba accaunta su napravlejna na isti roskar accaunt ali sa drugog kompijutera odnosno sa razlicite ip adrese.Hvala na citanju i nadam se da ce ovo sve biti reseno hvala puno i prijatan dan.
 

Mujo Simba

Deputy Chief Administrator
Deputy Chief Administrator
Joined
May 8, 2021
Messages
9,373
Pozdrav, banovani ste za G.P 1.8 a napisali ste sve vezano za nesto za sta uopste niste banovani.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom