Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14193
Players nickname
Strahinja Reylli
Administrators nickname
Abraham Elhabib
Date
Jul 30, 2023
Time
21:10
Proofs
Zalba na odluku administratora

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
Postovana admistracijo dobio sam pre 2 meseca ban za pravilo GP 6.22.Ja sa isao u vladu da uzmem dozvolu za oruzije i stavio sam svoje oruzije koje sam imao kod sebe u fam auto da mi tamo u vladi nebi zaplenili i uhapsili posle kada sam kupio dozvolu za oruzije sam pokupio to moje oruzije koje sam ostavio u fam auto priom sam bio 2 rank u fam a rank 2 nije imao sigurno pristup skladistu ni auto u kojem sam ja ostavio oruzije i posle opet uzeo to moje oruzije nije imalo nijedno oruzije sem tog mog koje sam ostavio i posle opet pokupio kada sam izasao iz vlade i nakon nekog vremena sam izasao iz te familije jer je moj drug pravio fam pa sam hteo da udjem kod njega u familiju jer me je pozvao da udjem i kada sam izasao iz fam popodne sam video da me je lider te familije kacio za kradju ali nije slikao cele logove nego samo kada sam uzeo oruzije iz fam auta.Molio bih administraciju da resi problem.Hvala unapred
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom