Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
14193
Players nickname
Strahinja Reylli
Administrators nickname
Abraham Elhabib
Date
Jul 30, 2023
Time
00:00
Proofs
sada cu slikati

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
Dobro vece Postovani Mujo.Dobio sam 30.7.2023 ban za pravilo P 6.22.Ja sam 1 ili 2 dana pre bana isao u Vladu da kupim dozvlou za oruzije posto sam imao oruzije kod sebe ja sam ga ostavio u fam auto da mi nebi zaplenili i uhapsili me ostavio sam u fam auto jer nisam imao svoj auto i posle kada sam kupio dozvolu za oruzije ja sam uzeo svoje oruzije iz fam auta posle nekog vremena sam livao familiju jer je moj drugar osnovao familiju i pozvao me da udjem kod njega u familiju posle mi je drug poslao sliku gde sam videoda me je lider te familije kacio za pravilo GP 6.22 odmah sam usao na forum da vidim o cemu je rec kada sam usao na forum i pogldeao slike lider familije nije sliako cele logove slikao je samo logove kada sam uzeo oruzije nije sliako kada sam stavljao oruzije.Molim Postovanog Muju ili Abrahama da rese problem jer bih stvarno hteo da se vratim na projekat jer sam ga stvaro zavoleo i trudio se na svom akauntu.HVALA UNAPRED
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom