Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Your ID
14193
Players nickname
Strahinja Reylli
Administrators nickname
Abraham Elhabib
Date
Jul 30, 2023
Time
00:00
Proofs
Zalba na odluku administratora

STRASKO STRAHINJA

Player
Player
Joined
Mar 4, 2023
Messages
59
Dobro vece Postovani Mujo i Abraheme dobio sam ban 307.2023 za P 6.22.Ja sam dva dana pred ban isao u vladu za dozvolu za oruzije i ostavio sam u fam auto svoje oruzije da mi nebi zaplenili i uhapsili me posle kada sam kupio dozvolu za oruzije sam iz fam auta uzeo svoje oruzije koje sam ostavio u fam auto u familiji sam bio 2 rank a 2 rank nije imao sigurno pristup skladistu oruzija a u fam autu gde sam ostavio svoje oruzije nije bilo ni jednog drugog oruzija.Isti taj dan sam livao fam jer je moj dru osnovao fam i pozvao me da udjem kod njega u fam kada sam izasao i usao kod njega u fam on mi je posle nekog vremena poslao sliku gde me je lider te familije iz koje sam izasao taj dan kacio na forum za pravilo GP 6.22 odmah sam ulete na forum da vidim sta se desava video sa da je lider slikao logove i okacio na forum ali nije sliako cele logove nego je slika samo kada sam iz auta izvadio oruzije nije slikao kada sam stavio.Moleo bih Postovanog Muju i Abrahama da mi daju un ban jer sam punooo zavoleo projekat i da igram na njemu i trudio sam se puno.HVlALA UNAPRED
 
Top Bottom