Welcome!

By registering with us, you'll be able to discuss, share and private message with other members of our community.

SignUp Now!
Rejected
Status
Not open for further replies.
Your ID
28794
Players nickname
Aldin Vice
Suspect ID
0000
Date of violation
Sep 17, 2023
Time of violation
15:00
Proofs
https://youtu.be/UdBEBh9zDh4

John Frantelli

Babo
Player
Joined
Jul 24, 2023
Messages
434
Sve u pov,doso sam nako iz zajebancije da se sprdam lik mi broji 4 3 2 1 bez uslova i puca vise od 5 clana.
 

Miljan Angel

From Serbia
Player
Joined
Jan 10, 2022
Messages
168
Ja mislim da ovaj decko zasluzuje jedan orden pod nazivom ''forum warrior''.. Dolazi konstantno, baita, trazi djavola, kad dobije ono sto zasluzuje place na forumu, ajde sagledajte malo celu situaciju i vratite prethodne forum zalbe od strane ovog momka i procenite sami sta je njemu u interesu.. Hvala.
 

John Frantelli

Babo
Player
Joined
Jul 24, 2023
Messages
434
Ja mislim da ovaj decko zasluzuje jedan orden pod nazivom ''forum warrior''.. Dolazi konstantno, baita, trazi djavola, kad dobije ono sto zasluzuje place na forumu, ajde sagledajte malo celu situaciju i vratite prethodne forum zalbe od strane ovog momka i procenite sami sta je njemu u interesu.. Hvala.
nemoj da se kacate sa shinobi cofi gazi sve hahaha
a vi ste naivni.................
 

Kristina Castillo

Leader
Leader
Joined
Apr 9, 2022
Messages
2,160
Nakon pregleda dokaza, odlučila sam Odbiti ovu žalbu.​
  • Osoba vam je dostavila POV da vam je izdat uslov i da vam je odbrojano i dao ostalim clanovima do znanja da je isto uradio-pravilo 6.15. nije prekrseno
  • ID 28794 ce dobiti kaznu za MG+ Baiting+ PG ( Ulazite u tudje Fam dvoriste bez ikakvog razloga i nenaoruzani kako biste dobili neku reakciju + pricate dok ste u nesveti + rec warn je MG)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom